Що вдягнути? Створюємо свій власний стиль!

купити осіннє плаття, осінні сукніЯк виглядати бездоганно, що одягнути, не витрачаючи великих коштів на придбання нарядів відомих виробників? Необхідно створити свій унікальний, індивідуальний, ні з ким не порівняний власний образ і дозволити собі завжди шикарно виглядати.

Спочатку, перш ніж відправитися на пошуки стилю, необхідно правильно визначити свій тип фігури і поміркувати, який стиль буде найбільш сприятливий, зручний і комфортний.

Щоб знайти свій неповторний стиль, слід приміряти на себе різноманітні образи. Але, єдине, не варто забувати про деякі вікові обмеження. Навіть, якщо жінка прекрасно і молодо виглядає, не потрібно зловживати молодіжним стилем, так як це може надати безглуздості і легковажності жіночого образу.

Можна пограти з образами. Є певне коло людей, які застосовують у своїй образі відразу кілька різних стилів протилежних один одному і таке поєднання виглядає цілком гармонійним. Не слід нікого наслідувати. Головне завжди бути собою і проявляти індивідуальність навіть у одязі.

Зробити стиль бездоганним, завершити образ і позначити свою індивідуальність, можна за допомогою правильно підібраних різноманітних аксесуарів і прикрас (шарфики, кольє, годинник, браслети і т.п.)

Необхідно визначити, які відтінки поєднуються з кольором волосся, обличчя та очей. Відтінки, які чудово гармонують з образом, обов’язково повинні бути в гардеробі. Також величезну роль грають такі кольори, завдяки яким відчуваєш себе на висоті, відчуваєш заряд бадьорості та енергії. Відтінки, які викликають такі позитивні емоції, безсумнівно, повинні бути в гардеробі кожної жінки.

Пам’ятайте про своє волосся. Воно завжди повинно бути здоровим, чистим і красивим. Стан волосся може багато, що сказати про жінку. Тому дуже важливо підібрати правильну зачіску відповідно до типу і структурою волосся, а також підкреслююче форму особи.

Не варто бігти за модою. Взявши за основу, слова Коко Шанель: «Мода проходить, стиль залишається», потрібно обов’язково відшукати свій неповторний стиль, який буде викликати масу приємних емоцій, і підвищувати почуття впевненості в собі.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.