Що важливо враховувати перед тим як купити жіночий одяг недорого?

жіноче плаття, красиві сукніЩо важливо враховувати при підборі одягу?

Одвічне жіноче питання: як правильно підібрати жіночий одяг? Із шафи вивалюються купи «шмоток», час йде, на роботу запізнюємося – одягнути, як зазвичай, нічого.

Для початку визначимося – куди ми збираємося піти?

Щоб зрозуміти, який жіночий одяг вибрати, до кожного випадку потрібно підібрати певний одяг. І не обов’язково звертатися до дорогих стилістів, щоб підібрати щось підходяще, будь-то робота, театр, ресторан, дискотека, романтичне побачення або пікнік в колі друзів. Почнемо з того, що ви напевно знаєте, які кольори і відтінки підходять саме до вашої шкіри. Які фасони одягу зроблять вашу фігуру ще стрункішою, а талію ще тонше або, навпаки, приховають виступаючий животик. Яка сумочка підійде саме до цих туфель (чобіт, босоніжок).

Якщо на вашій роботі введений дресскод, це значно спрощує завдання, принаймні не виникне спокуса одягнути яскравий смугастий светр і коротку джинсову спідницю, які добре виглядатимуть на прогулянці по парку. А блискучий топік ніяк не зможе скласти компанію грубуватим на вигляд уггі.

Не слід сліпо слідувати тенденції моди одного сезону при підборі стильного одягу, щоб не дивитися з подивом на яскраво-бузкове плаття вартістю в пів-зарплати, яке вже оселилося у вашій шафі. Хоча, якщо воно вже там, то не тримайте його «На особливий випадок» – думаю, у вас не раз виникне можливість, щоб спробувати свої сили у ньому перед подругами або коханим. Нехай куплене плаття з сумлінно попрацює на вас, щоб не шкодувати про витрачені гроші, коли мода на бузкове пройде.

Головне, підібрати відповідні аксесуари, біжутерію і правильний макіяж. І, якщо у вас є подруга, якій небайдуже, що на вас одягнено і як ви виглядаєте, за покупками ходити краще з нею. Продавцям потрібно продавати і не кожна скаже: «а ось це вам не йде, зайдіть в сусідній бутик …».

Уважною потрібно бути не тільки підбираючи жіночі речі, сережки або помаду. Дуже важливо, яка у вас зачіска. Не всім йде довге волосся, не кожній йде коротка стрижка. Тут вже, дійсно, краще попросити поради, якщо не можете побачити себе з боку. Хоча і тут помилки можливі. Перукар може порадити вам стиль «леді», а ви в душі «шибеник».

Як тут бути, щоб відчувати себе комфортно з новою зачіскою? Можна пограти в «леді», якщо немає внутрішнього напруження, але, якщо ви відчуваєте дискомфорт – міняйте майстра. Шукайте такого, який вас почує і побачить ваш внутрішній образ. Важко, але можливо.

Ну і запах. Я помічала не раз, що у мене немає пристрасті до одного запаху. Можу рік користуватися одними духами, а потім вони мене перестають влаштовувати. Це нормально. Хімічний склад нашого тіла постійно змінюється і змінюється наша потреба відчувати той чи інший запах. Є ціла наука про запахи – «ароматерапія». І, дуже важливо, не “переборщити». Адже досить залишати після себе легкий слід обраного аромату, але не пахнути, як парфумерна лавка в центрі середньовічного міста.

Що ще важливо пам’ятати при підборі жіночого одягу? Чистота! Не завжди є можливість прийняти душ після роботи, коли має бути або важлива зустріч, або похід в театр … Але є вологі серветки. Ніякої парфум не зможе перебити навіть легкий запах поту.

І частіше посміхайтеся! Ваша щира посмішка затьмарить всі дрібні недоліки в підборі одягу або зачіски!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.