Що таке стиль і що актуально на зиму 2021?

одяг стильнийОдяг на зиму 2020-2021?

Стиль – це мистецтво самовираження. Кожен день стильно одягаючись людина, показує свою індивідуальність, характер, показує те, що щодня додає йому впевненості.

Стиль залежить від багатьох факторів: доречність, вік і статура, положення (соціальне і матеріальне), сфера діяльності, менталітет, національність, спосіб життя і роботи, і релігійні переконання.

На даний момент є різні напрямки в стилі:
1. Класичний стиль або діловий,
2. Романтичний стиль,
3. Ретро стиль,
4. Мілітарі стиль,
5. Нью-лук,
6. Гламур,
7. Мінімалізм,
8. Спортивний стиль,
9. Етно стиль,
10. Гранж,
11. Бохо,
12. Піжамний стиль,
13. Білизняний стиль,
14. Кежуал (Casual),
15. Препп,
16. І еклектика, про яку ми зараз і поговоримо.

Що таке еклектика?

Еклектика відноситься до стритстайлу і правило цього стилю – «поєднуй непоєднуване». Термін перекладається як «добірний, обраний». Еклектизм включає в себе змішання різних стилів, образів, ідей і напрямів.

Злиття різної стильової спрямованості, різних тканин, різних кольорів і текстури. Поєднання яскравих фарб, фактурного міксу, комбінаторності, малюнка і форми. При цьому важливо знати міру і стежити, щоб між речами було хоч якась схожість. Поєднувати одяг з макіяжем, з прикрасою, з кольором волосся, кольором очей і манікюром.

З чого все почалося?

Термін еклектика ввів давньогрецький філософ Потамон в II столітті. Ось тільки як напрямок воно утворилося багато пізніше – в середині XIX століття, а як стиль в одязі він сформувався в другій чверті XX століття. Його основоположниками стали хіпі. Цей стиль полюбили творчі натури в 70-х роках минулого століття. Ті, хто любить виглядати неординарно, привертати до себе увагу і відрізнятися від інших, зіставити себе світу і епатувати суспільство.

Зараз еклектика щільно закріпилася в наших гардеробах. Даний стиль набирає обертів і не обов’язково купувати дорогі речі, стояти в довгих чергах дорогих бутиків і витрачати на покупку половину своєї зарплати. Досить сходити на блошині ринки і second-hand.

У них можна знайти масу ідей для комбінацій і злиттів стилів як стріт-стайл, оверсайз і бомж-стайл. Те, що зараз актуально і затребуване не тільки у молоді, але і тим кому за 40.

Наведемо кілька прикладів:

На сьогоднішній день ми можемо з вами побачити поєднання зухвалого і жорсткого взуття з романтичним і ніжним чином, замість нудних і сірих відтінків воліють яскраві фарби, поєднують ексцентричне з класичним, додають оригінальні візерунки, неординарні малюнки, поєднують жорсткі фактури разом з гладкими, важкі з невагомими .

Поєднання кросівок з елегантною сукнею, пуховика зі шпильками, діловим костюмом з грубими черевиками, водолазкою з піжамним топиком. Все те, що на перший погляд не поєднується, проте разом виглядає досить зухвало, нестандартно і привабливо.

Однак не варто забувати, що в період коронавируса потрібно не просто стильно виглядати, але і не забувати про безпеку. Причиною солд-аут аксесуара в тому, що він надає образу загадкову драматичність, таємничість і безпеку.

Осінь і зима 2020-2021 з розпростертими обіймами приймає носіння масок в громадських місцях, в місцях масового скупчення людей, дотримуватися дистанції в 1,5 метра, частіше мити і обробляти руки антисептиком.

На завершення хочу сказати – еклектизм стиль для сміливих і яскравих особистостей, які бажають виділитися з натовпу, самовиразитися і бути індивідуальним.

І головне, як би ти не виглядав, важливо залишатися людиною.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.