Що таке гламурна дівчина і як нею стати?

рукавичкиНапевно багато чули про таке поняття, як гламур? АЛЕ, на жаль, не всі мають правильне уявлення про нього. Особливо дівчата прагнуть виглядати гламурно, а на ділі виходить зовсім навпаки.

В першу чергу, поняття гламур увазі наявність почуття вишуканого стилю і міри у всьому. Насправді, гламур – це не тільки зовнішній шик і блиск, це, насамперед хороший смак і наявність виховання в модному світі.

Але, чому у нас гламур вважається чимось вульгарним і пафосним. Але, насправді це не так. Головне, знати кілька нехитрих правил, щоб уникнути подібного явища.

Для початку повністю переглянете свій жіночий гардероб і відмовтеся від усіх дешевих речей. Краще нехай, це буде одна, але досить дорога, ніж купа непотрібних «ганчірок». Аксесуари також повинні бути фірмовими і з дорогих натуральних матеріалів. До речі, подібні речі можна купити на розпродажі – повірте, від цього їх цінність і якість не зміняться.

Гламурна дівчина – це, насамперед, доглянута і охайна. У неї ніколи не буде стирчать ниток з жіночого одягу, брудного взутті і рваних речей. В першу чергу, така представниця прекрасної статі віддасть перевагу натуральним матеріалам, а синтетику залишить без уваги. Весь одяг має сидіти виключно по фігурі і підходити по росту.
Що стосується модних тенденцій, то гламурна леді ніколи не буде гнатися за ними. У її голові існує свій модний і неповторний стиль в одязі. Адже модно – це ще не значить добре.
Весь одяг такої дами буде тільки «грати» їй на руку – підкреслювати всі достоїнства фігури і приховувати недоліки. Вона ніколи не вибере безглуздий наряд, який перетворить її на подобу вульгарної «ляльки».

Якщо ви хочете стати гламурною представницею прекрасної статі, то назавжди відмовтеся від речей масового китайського виробництва – у вас повинен бути єдиний екземпляр відомого бренду. Тому що, ви – неповторна представниця гламуру.

Якщо ви зараховуєте себе до світу гламуру, то пам’ятайте, що макіяж ваш не повинен бути помітним і зухвалим – все має бути природно і натурально. Ніякого бойового розфарбування, безглуздих стрілок, залишків тонального крему на обличчі і т.д.

Слідкуйте за своєю зачіскою – волосся повинні бути доглянутим і укладеним, голова при цьому чистою. Також зверніть увагу на свої манери і ходу. Пам’ятаєте, як у тому фільмі: «… хода легка, від стегна, від стегна!». А тепер вперед, в світ справжньої гламурної вишуканості, як кажуть: «пішла тепер одна … пішла!».

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.