Що таке балаклава? Де купити балаклаву? Балаклави оптом від виробника! Якість та гарантія!

posted in: Аксесуари, Поради | 0

Головний убір балаклава являє собою маску з отворами для очей і носа. Вона сьогодні відома як підшоломник або внутрішня шапка для сноубордистів і лижників. Гріє і оберігає особу від відповідного вітру.

Балаклави різних забарвлень виробляються, з підкладкою і без. Варіант з флісу, віндстопера, мембранних тканин вживають у спорті та туризмі. Балаклави з вогнетривких матеріалів вживаються часто в роботі пожежників для охорони голови від полум’я. Є балаклави для пожежників, танкістів, автогонщиків. У ряді міжнародних держав такі маски балаклава носять воїни спецпідрозділів під час операцій. Ще балаклаву зручно носити як повсякденну в’язану шапку.

Ще шапка аналогічного крою має заголовок «пасамонтана»(ісп. Pasamontañas так як подібні убори застосовувалися мешканцями Альп або альпіністами). Такий заголовок відомо ліворадикальних і антиглобалізаційних колах, в яких пасамонтана грає роль знаку повстанської боротьби. Часто пасамонтана вживається співучасниками радикальних демонстрацій з метою приховати свою особистість від закону.

Ми ж пропонуємо купити балаклаву або купити пасамонтану в нашому інтернет магазині, яка може зіграти для вас дуже корисну роль.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.