Що повинно бути в гардеробі кожної жінки?

купити кофточкуНайчастіше можна почути від жінок таку фразу, що речей в шафі багато, а одягнути нічого. Це говорить про те, що гардероб складений не правильно, так як в ньому знаходяться речі, в основному не сумісні одна з одною. Тому слід переглянути гардероб на наявність в ньому базових елементів.

Необхідно знати, що базові елементи жіночого одягу підбираються в гардероб так, щоб вони були виконані в класичному стилі просто і без зайвих прикрас. Також вони повинні бути якісними. Адже ці речі складають основу вашого гардероба, тому дуже важливо, щоб вони виглядали гідно і могли довго прослужити своїй господині.

В першу чергу в гардеробі повинен з’явитися брючний костюм, який можна одягнути і на роботу, і в гості. При цьому основний його плюс полягає в тому, що можна окремо носити брюки і піджак. Найкраще, якщо костюм буде темно-синього, чорного або шоколадного кольору.

До костюму слід додати звичайну світлу блузку під вид сорочки. Вона відмінно поєднується і з брюками, і з джинсами. Також її можна буде доповнювати оригінальним жилетом або кардіганом.

Спідниця-олівець також просто необхідна в жіночому гардеробі. Добре, якщо вона буде пошита з чистої вовни. Тоді вона не буде м’ятися і прослужить довше. Найкраще, якщо спідниця буде на підкладці.

Крім цього необхідно додати до свого жіночого гардероба джинси, які ідеально сидять по фігурі, а також м’який вовняний джемпер і атласну блузку.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.