Що перейняти жінкам з чоловічого гардеробу?

гардеробЗараз мова піде зовсім не про джинси, Лофери і піджаки, адже всі ці предмети вже давним-давно міцно оселилися в гардеробах модниць. Мова піде про такі особливості, як чоловічий підхід до одягу. Бути може, знання цих секретів зможе позбавити жінок від вічної проблеми на зразок «мені нічого надіти» і багатогодинних перевдягань.

Справа в тому, що чоловічий гардероб може нам здатися більш простим, ніж жіночий, і це одночасно і правда, і ні. Хлопці на відміну від нас, дівчат, більше обмежені в різноманітності силуетів і формах крою, що істотно скорочує їм варіанти комбінування одягу, в той час як дівчата та жінки наполегливо намагаються представляти різні образи. Але ж саме одноманітність допомагає нам заощадити час та сили. Так, що в тому, що Вам здається, що Ви втрачаєте різноманітність немає нічого страшного, головне, щоб Вам йшло те, що Ви для себе оберете.

Крім усього іншого постарайтеся переконатися в тому, що Ваші повсякденні образи зручні та практичні, адже не може бути нічого гіршого повної шафи красивою жіночого одягу та знання того, що нічого надіти, тому, що те, що є дуже незручне. Намагайтеся створювати стильні образи, які б вражали своєю функціональністю і такі, щоб наприклад, після робочого дня Ви могли б піти на побачення, або на вечірку з подругами. Розбавляйте свій базовий гардероб різними жіночими речами «поскладніше», напевно у Вас такі є, адже купують такі речі, які в підсумку служать всього лише протягом однієї вечірки, після чого роками припадають пилом у шафі, так як цю річ просто нема з чим носити. Саме тому постійно намагайтеся робити грамотні і зручні покупки жіночого одягу та приміряючи жіночу річ ще в магазині додумайте про те, наскільки часто і з чим з Вашого базового гардероба Ви зможете новинку носити.

Будьте уважні до деталей на одязі так, як уважні до них чоловіки, адже якщо Ви будете приділяти пильну увагу до всіх дрібниць, то зможете створити більш індивідуальний та грамотний образ стильний образ. А замість того, щоб купувати незліченна кількість нових жіночих речей, спробуйте просто оновлювати ті моделі, які у Вас вже є, які йдуть Вам та які Ви з задоволенням носите більше і найдовше.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.