Що одягнути на Хелловін?

осінь 2015Хелловін без костюма – звичайно не буде справжнім Хелловіном. Нічого людського на присутніх бути не повинно! Тому джинси, вечірні сукні і міні-спідниці залиште для чергового дня народження або вечірки у вашій школі. Так що відповідно до святу прикидом потрібно забезпечити себе завчасно. Для цього достатньо відвідати магазин, в якому продаються різні наряди на Хелловін. Або можливо пошукати в старій бабусиній скрині, щоб знайти в ній якусь стару сукню та фартух. Доповни їх можна якою-небудь химерною перукою, з якої будуть виглядати змії – і неперевершений маскарадний костюм такої собі медузи Горгони готовий.

Якщо в святкуванні Хелловіна задіяні молодші брати і сестри, не забудьте підібрати наряд і для них. Можна особливо не мудрувати – досить розмалювати їх “під кота”, а в волосся прикріпити котячі вушка. І не забудьте про хвіст! До речі, справжніх котів і собак теж не завадить замаскувати. Як – це вже залежить від вашої фантазії.

Бідна овечка. Не думайте, що хелловінські костюми обов’язково повинні бути зловісними і страхітливими. Дівчата відмінно і непогано виглядатимуть в образі невинної жертви, в шию якої так і хочеться впитися іклами … Одягнути відверту майку або прозору блузочку, корсет, ажурні панчохи і високі чоботи, доповнити свій образ можна перукою з кучериками (все обов’язково повинно бути білого кольору) – і вуаля! – все простенько, та зі смаком!

Фредді Крюгер. Представникам сильної половини людства можна вирядитися Фредді Крюгером. Все, що для цього буде потрібно – светр в червону і чорну смужку, темні штани, капелюх і рукавички, до яких прироблені саморобні кігті з картону.

Мумія. Ще один варіант, більш простий, костюм мумії. Мінімум зусиль, максимум бинтів! І не забудьте запастися чимось на зразок жезла!

Який би костюмчик на тобі не виявився, пам’ятай найважливіше: чим екстравагантніше він буде виглядати на Вас, тим краще. Це як раз той випадок, коли переборщити практично неможливо.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.