Що одягнути? Інтернет магазин жіночого одягу.

сорочка в офісКонтрасти кольору в жіночому одязі.

Час від часу кожна жінка стає перед своєю величезною шафою з одягом і розуміє – надіти нічого. Вірніше, недавно була куплена спідниця, яка, чомусь якось не так виглядає з будь-якої блузкою. І штани дуже стильно виглядали на манекені, але, здається, до них спеціально доведеться підбирати туфлі … Це вічна проблема тих, хто бере річ тому, що вона хороша сама по собі. Жінка дивиться на два дні тому куплену футболку, яку, можна одягнути хіба, що вдома і задає собі питання «Навіщо я її взяла?». Відповідь може бути просто геніальною – «Матеріал сподобався, м’який дуже». А те, що вона виглядає, як забране у африканського баскетболіста нікого не хвилює, бо на той момент це була найкраща футболка у світі. Гарний колір, приємний матеріал, підходить під колір ванної… це не критерії для вибору одягу. Купуючи кожну річ необхідно продумувати, з чим її можна буде носити, чи є щось підходяще в гардеробі і щось доведеться купити спеціально. Тоді, природньо, подібних ситуацій не виникатиме.

Але крім того, щоб прилаштовуватися до ситуації, жіночий одяг завжди можна навчитися поєднувати, навіть не вдало куплений. А от, щоб істотно економити на одязі, то тут є одна порада, прагнете купити жіночий одяг оптом від виробника відразу, так як це набагато дешевше. Для того щоб вигідно купити жіночий одяг наш інтернет магазин жіночого одягу пропонує найактуальніші ціни на одяг від виробника.

ЯК ПРАВИЛЬНО ПОЄДНУВАТИ ОДЯГ.

Перш за все, одяг треба поєднувати за кольорами. Ідеально куплена блузка, і те, як вона сидить, не підходящого кольору буде виглядати жахливо. Шикарно підібрані один до одного плаття і сумка можуть бути просто знищені невдалим кольором лаку для нігтів. Подібні промахи зустрічаються часто-густо, тому жінка зобов’язана знати необхідну базу поєднуваних і непоєднуваних між собою кольорів.

Згадуємо курс образотворчого мистецтва. Кольори в одязі діляться на прості (червоний, жовтий, синій) і складні (фіолетовий, зелений і т. д.). Також є холодні, теплі і нейтральні.

Нейтральні (чорний, білий, сірий) можна поєднувати між собою і з будь-яким з теплою чи холодною гамою. Єдине правило, яке тут діє – низ завжди повинен бути темнішим верху. Світлі брюки і темну футболку може купити і одягнути дівчина-підліток, але ніяк не доросла жінка. Але не треба впадати в крайнощі, якщо дуже хочеться надіти світло-блакитну спідницю – одягайте, але тільки з ще більш світлим верхом.

Ще одне правило – створюючи стильні контрасти, змішувати більше трьох кольорів можуть тільки люди з унікальним почуттям стилю. Якщо Ви, не модний дизайнер – не ризикуйте. Виберіть один домінуючий колір і доповніть його одним або двома іншими – так помилитися практично неможливо.

Принти, орнаменти та візерунки на одязі. Якщо одна з речей в смужку, в клітку, та хоч в метелики – інша повинна бути однотонною. Критик зі світу моди може поєднувати смужку з горохом, бо він знає як, а Ви – ні. Так що, не експериментуйте і дотримуйтесь золотих правил. А ми Вам в цьому допоможемо!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.