Що одягнути для походу в театр?

На сьогоднішній день театр залишається одним з небагатьох місць, де можна «вигуляти» своє святкове вбрання або нову блузку. Адже сама обстановка, місце і урочистість розташовують до нікому свята.

Класика в жіночому одязі – ідеальний вибір!

Ні для кого не секрет, що представниці прекрасної статі віддають перевагу довжині міні, але театр – це не зовсім підходяще місце для такого жіночого вбрання. Можна влаштувати свого вбрання «краш-тест»: присядьте, потягніться в ньому. Якщо присутння скутість чи незручність, краще залишити це жіноче вбрання для іншого виходу в світ. Наприклад, для зустрічі з друзями, такий жіночий одяг підійде все-таки краще. Безпрограшний варіант – плаття темного кольору або можна взяти блузку і штани під довгий кардиган. По-перше, чорний колір йде абсолютно всім. По-друге, під таке вбрання легше підібрати аксесуари.

Скільки не було б написано про білизняний стиль, сукні з шовку і мереживні топи будуть недоречні.

Плаття з «складних» матеріалів!

Найцікавіше, жіноче вбрання для театру і само може бути частково «театральним». Якщо ви з’явитеся з муфтою, в смокінгу або з тростиною, то будете більше відповідати дрес-коду, ніж люди в джинсах і кросівках. Не варто боятися суконь зі складних тканин. У житті існує не дуже багато приводів, щоб вигуляти свій фіолетовий оксамитовий костюм і при цьому виглядати не смішно.

Костюми!

Поєднуючи свій вихідний костюм з штанів і піджака з туфлями на високих підборах і вдало підібраними прикрасами, можна виглядати не менш ефектно, ніж в сукні. А що якщо одягнути смокінг? Слідом такій жінці неможливо не оглянутися.

Взуття!

Безсумнівно, високий гострий каблук – красиво і сексуально. Але це необов’язкове правило для походу в театр. Прекрасним аналогом можуть бути лофери, з візерунковою розшивкою, замшеві або лаковані туфлі. До речі, оксамитові туфлі виглядають особливо ошатно.

Мініатюрні сумочки!

Акуратний яскравий клатч або конверт – це, так би мовити, саме те, що доктор прописав. Незважаючи на маленький розмір, ці сумочки досить функціональні. Улюблена помада, гаманець і телефон обов’язково знайдуть собі місце в ній.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.