Що не можна носити жінкам після 40 років?

млда 2016Кожній людині, абсолютно кожному на цій планеті, приємно чути про себе схвальні коментарі сторонніх – про красу поза віком, про молодість, яку видно в щасливих блискучих очах. Адже цифри в паспорті – це не перешкода мати красиву фігуру і чистий розум вкупі з доглянутістю. Але, є дуже тонка грань між жінкою, яка виглядає молодше за свої роки і старіючої німфою, яка абсолютно не хоче здавати своїх позицій і поступатися молодому поколінню.

Переступати цю межу не варто, адже в іншому випадку ми може отримати зовсім вже несподіваний результат – молоду стареньку з фіолетовим волоссям і криваво-червоним лаком на нігтях. У цій статті ми обговоримо, що не можна носити жінкам після 40 років.

Що не можна носити жінкам після 40?

Для початку потрібно запам’ятати – міні-спідниці заборонені. Не важливо в якому стані ноги, якби вони були стрункі також, як і двадцять років тому і без будь-якої згадки про варикоз – міні з приходом віку будуть недоречні. Як втім, будь-які спідниці нижче коліна.

Наступне – це рвані джинси. Джинси, прикрашені стразами і бісером, мішкуваті джинси – бойфренди і будь-які інші молодіжні варіанти на жінках після 40 років виглядають надто вже безглуздо. Якщо і одягати такий елемент гардеробу, то без всяких згадок про прикраси, аплікаціях і потертості. Річ стандартного крою, саме відповідного розміру, що не більше, не менше. Бажано – темного відтінку. Ідеальний варіант класичні брюки чорного або коричневого кольору, влітку світлого відтінку.

Сподіваємося, що про те, що легінси – річ, створена суто на ідеальну, рідкісну фігуру, уточнювати не потрібно.

Декольте теж, по можливості, неглибоке. Воно підкреслить в’ялість і зморшки на шиї і грудях, а також істотно додає віку представниці прекрасної статі.

Ще варто відмовитися від мережив, рюш, тигрового і леопардового принта. Футболки та майки з написами а-ля «Краща дружина в світі» або «Мій чоловік – найкращий» будуть доречні тільки на власній дачі або в якості нічної сорочки.

А також сукні – облягаючі, прозорі, іменовані «другою шкірою». Такий фасон не підходить багатьом молодим дівчатам, що вже тут говорити про тих, кому вже за 40.

І одвічна звичка ганятися за модою не призведе ні до чого хорошого. Всі ці орнаменти на майках, дуті курточки, чоботи на великій шпильці і т.д. іноді дуже спірно виглядають навіть на більш молодих дамах. Так, що не потрібно бігати за тим, чого вже не повернути.

Так, зрозуміло, молодість в усі часи цінувалася більше, адже вона – відображення свіжості, легкості і перше кохання. Зате зрілість – це досвід, правильна манера спілкування з людьми та чарівність. Як би не старалися зрілі пані приховати скільки їм років, оточуючі все одно це розуміють. Ну хоча б приблизно. А тому, з приходом даного періоду, не потрібно лякатися побачивши себе в дзеркалі, потрібно любити і поважати себе і свою зовнішність.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.