Що не можна носити повним дівчатам?

posted in: Жіночий одяг | 0

одяг для повнихПри знайомстві, перше, на що звертає увагу людина – це зовнішність. Тому потрібно навчитися одягатися зі смаком. Впевненість в добрий смак, так само, породжує впевненість у собі. Моветон – слово прийшло до нас з недалекої Франції, а в перекладі означає поганий тон в поведінці або несмак в одязі. Що ж вважається відсутністю смаку у дівчат?

Наприклад, завжди вважалося, що комбінація класичного одягу зі спортивним – це прояв жахливого смаку. Або, наприклад, під світлі речі не потрібно одягати темну або кольорову нижню білизну; коротка міні-спідниця і туфлі на високих підборах. Так само не варто одягати коротку спідницю і кофту з глибоким декольте.

Повненьким дівчатам дуже складно підібрати по-справжньому гарний одяг за низькими цінами. Є можливість купити стильний одяг в спеціалізованих бутиках для товстушок, але ціни там сильно завищені. Ще один варіант – замовити одяг в інтернет-магазині. В таких умовах товстушкам дуже важко знайти одяг хорошої якості і за доступними цінами. Дівчата з округлими формами впадають у відчай і абсолютно не розбираються в тому, що вони купують в магазинах.

Як не потрібно одягатися повним дівчатам, жінкам –

Ось основні прояви моветону таких дам:

1. Обтягуючі лосини. Це виглядає вульгарно. До того ж, лосини підкреслюють те, що не потрібно підкреслювати – неідеальні форми. Але є вихід. Повненьким дівчатам допускається носити лосини, але з довгою тунікою або сукнею, тобто використовувати їх як в якості колгот.

2. Тонкі ремінці на поясі. Товстушкам не можна використовувати цей прийом у створенні свого образу, так як замість того, щоб підкреслити талію, він її ще більше зіпсує, оголивши всі недоліки.

3. Брендові речі з написами. В Європі ніхто не носить дизайнерський одяг так, щоб його можна було впізнати. Це вважається прояв поганого смаку.

4. Велика кількість прикрас відразу. Особливо в денні години.

5. Утеплені колготи з люрексом. Блиск колготок додасть обсягу ногам. До того ж, сам Бликс просто жахливий. Необхідно купувати колготки з відсутністю люрексу, зроблені з натуральних матеріалів шоколадного або сірого кольорів.

6. Різнокольоровий трикотажний одяг. Аляпісто принти у поєднанні з божевільними кольорами здешевлюють образ і надають статус моветону. Так само, не потрібно намагатися поєднувати непоєднуване. Наприклад, леопардовий принт зі зміїним або клітку з смужкою.

7. Мішкуватий і безформний одяг. Такий фасон одягу робить вас ще більше, весь одяг повинен бути за розміром.

8. Капрі.

9. Плаття наступних фасонів: обтягуючі фігуру і з широким поясом на талії, сукні вільні до талії і з струмливим подолом.

Виховуйте свій власний смак і шукайте свій неповторний стиль.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.