Що може розповісти колір нашого одягу?

мода, мода весна, поясна сумка, яскраві кольориКоли ми говоримо про колір в гардеробі, то, перш за все, ми думаємо над тим, підходить нам конкретний відтінок чи ні. Але, будемо відверті, ми рідко замислюємося над питанням психології. Але для того, щоб передати ніжність і пристрасть – потрібні радикально різні кольори!

Настрій несе той чи інший колір в нашому гардеробі? Що говорить наш образ? Розберемося в нашій статті.

Багато сказано і написано на тему кольоротипів. Весни і зими, холодні і теплі. Але незалежно від вашого природного колориту, всі відтінки можна розділити на 4 групи: світлі, темні, нейтральні та яскраві.

Тобто, і для рудої красуні з білою шкірою, і для власниці темного волосся і чорних очей, можна підібрати відповідний відтінок білого, синього або червоного.

Безумовно, ми звертаємося до всіх груп кольорів, використовуючи їх для різних предметів гардероба.

Так наприклад:

1. нейтральні відтінки підійдуть для базових речей;
2. світлі відтінки – для сорочок і суконь, а також для літнього гардеробу;
3. глибокі тони ідеальні для взуття і аксесуарів – виконані в ювелірних відтінках, вони виглядають дорого;
4. яскраві відтінки підходять для акцентів у вашому образі, а також стануть в нагоді для вечірніх суконь.

Але у кожної групи є свій психологічний настрій. Використовуючи ці знання, ви зможете зробити свій стиль більш атмосферним.

Отже,

1. Світлі відтінки дозволяють передати емоцію ніжності, романтики і жіночності. При цьому відтінки синьо-зеленого спектра роблять образ більш витонченим і легким. А теплі жовто-червоні – м’яким і земним.

2. Нейтральні тони допоможуть у створенні позачасового класичного образу. При цьому незамінні вони і для актуального мінімалізму і скандинавського стилю. Ідеально підійдуть для професійного гардероба.

Холодні відтінки бежевого і сірого створять більш аристократичний образ. Теплі – затишний і домашній.

3. Глибокі тони ідеальні для чуттєвих і загадкових образів.

Холодний винний, морська хвиля і аметистовий – підійдуть для таємничої містичної історії. Теплий червоний, шоколадний і колір моху створять чуттєвий земний образ.

4. Яскраві відтінки хороші для життєрадісних, динамічних і грайливих образів. Холодні тони більш сучасні і зухвалі. Теплі – душевні і веселі.

Велике значення має поєднання кольорів.

Контраст темних і холодних відтінків робить образ більш драматичним. Але підходить такий мікс далеко не всім – ваша зовнішність повинна бути досить контрастною, щоб одяг не забрав всю увагу на себе.

Якщо ви поєднуєте в ансамблі складні кольори, наприклад, бірюзовий з малиновим і бузковим, тоді ваш образ стає фантазійним.

І не забувайте про контраст холодних і теплих відтінків. Справа ризикована, але це чудовий прийом для художніх стильних образів.

Ви не зобов’язані робити акцент виключно на одній колірній групі. Зазвичай наші стильні образи набагато складніші.

Наприклад, для створення жіночного і чуттєвого, але при цьому м’якого і ніжного образу – берегиня домашнього вогнища, нам на допомогу прийдуть теплі і м’які природні відтінки: бежевий, молочний, шоколадний. Але не обійтися без глибоких емоційних акцентів, які зроблять ваш образ більш загадковим.

Що ж робити, коли подобається один стильний образ, а підходять зовсім інші відтінки. Наприклад, у вас холодний кольоротип, а ви хочете створити затишний романтичний образ?

Не турбуйтеся, зверніть увагу на максимально нейтральні відтінки вашої палітри. Сірий і синій, рожевий рум’янець і бежевий, без перекосів в теплу або холодну гаму зустрічаються в палітрах кожного з кольоротипів.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.