Секрети витонченого силуету: як підібрати пальто по фігурі?

купити пальтоЗовнішність відіграє велику роль в житті кожної представниці прекрасної статі. Привабливий жіночий образ вабить і зачаровує, тому кожна жінка намагається підбирати тільки той одяг, який їй дуже личить. Вибираючи нове пальто, потрібно враховувати всі дрібниці і нюанси, про які ви дізнаєтеся прямо зараз.

Особливості вибору пальто.

Нерідко жінок засмучує те, що їх фігура далека від ідеалу. Однак ви можете з легкістю надати своєму тілу приємні обриси за допомогою правильно підібраного одягу.

1. Якщо у вас надто повні стегна, носить пальто трапецієподібного крою. Розширюється що від грудей приховає всі недоліки вашої фігури, при цьому силует стане дуже симпатичним і милим. Ви не хочете приховувати від очей тонку талію, але соромитеся пишних стегон? Зверніть увагу на приталені моделі з розкльошені подолом. В такому одязі ви будете виглядати чудово.

2. Занадто широкі плечі додають зовнішності деяку різкість. Щоб згладити грубуваті обриси верхньої частини тіла, вибирайте пальто з суцільнокроєним рукавом. Одяг з рукавом «летюча миша» зробить вигляд надзвичайно цікавим і елегантним.

3. Хочеться, щоб образ був більш жіночним? Приміряйте пальто, пошите з щільної матерії, яка добре тримає форму. Фігурка стане чарівною, якщо ви надягнете пальто середньої довжини з розширюмим донизу подолом і широким поясом. Також зверніть увагу на моделі з об’ємними елементами в області грудей: воланами, мереживами, аплікацією.

4. Бажаєте здаватися вище? Носіть короткий верхній одяг з вузьким взуттям на середньому або високому каблуці. А рослі стрункі дами завжди шикарно виглядають в моделях довжиною до підлоги.

Пам’ятайте, що верхній одяг повинна гармоніювати з іншими елементами вбрання. Наприклад, ви будете шикарно виглядати, якщо надягнете пальто смарагдового відтінку і світло-зелені чоботи. Головне, щоб ви самі собі подобалися, тоді навколо вас завжди буде особлива аура тепла і радості, а чоловіки не зможуть відвести від вас захоплених поглядів.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.