Сама собі стиліст: підбираємо гардероб.

Сьогодні дуже багато жінок мають особистого стиліста. Він допомагає грамотно та правильно підібрати гардероб і дає поради по його компонуванні. Але як бути, якщо на стиліста немає ні коштів, ні часу, а модний одяг у вітринах так і манить здійснити покупку? Рекомендую Вам навчитися цьому ремеслу самостійно, так би мовити – на практиці.

Перед походом в магазин, продумайте схему майбутніх покупок. Який одяг Вам необхідно одягати на роботу? Що Ви плануєте одягати в повсякденному житті? А в чому поїдете з хлопцем на вечірку? Подумайте, які стилі Вам подобаються більше, і обов’язково не забудьте поглянути на себе в дзеркало: а що мені підійде?

Тепер, коли цілі ясні, можна приступати до покупок. В першу чергу, купуємо незамінні речі. Це, звичайно ж, темні класичні брюки та спідниці, але переборщувати – не раджу. Виберіть саме стільки, щоб Вам вистачало цього одягу на роботу. А ось під них вже можна підібрати що-небудь більш вільне: яскраву сорочку або мереживну блузку, модний піджак. Завершіть свій образ незвичайною брошкою або навіть тоненькою краваткою. Такий гардероб можна носити і окрім роботи, що дозволяє заощадити кошти.

Не забувайте про кольорову гаму: яскраві жовті кольори, важкий фіолетовий, кислотно-зелений, навряд чи припадуть до лиця, і більш того – здадуться непривабливими. Купіть пару джинсів або вельветових брюк – вони точно знадобляться для посиденьок в кафе. Тепер варто задуматися про вечірні сукні. Струнким дівчатам з тонкою талією підійде плаття-тюльпан, а ось власницям округлих форм раджу віддати перевагу суворій класиці.

Останньою покупкою повинно стати взуття. Подумки уявіть гардероб і виберіть потрібні для Вас пари. Неодмінно звертайтеся за порадами до продавців: вони часом краще знають за багатьох стилістів.

Тим, у кого похід в магазини забирає багато часу і сил, досить просто сісти за комп’ютер. Адже тисячі сайтів рекламують інтернет магазини модного одягу. І зробити покупку в них можна навіть не виходячи з дому. Вибравши вподобані речі, занесіть їх в свою корзину. Оплачувати товар можна безліччю методів: електронними грошима, банківськими картами і т.д.

Скористайтеся найзручнішим способом, і покупка не принесе Вам ніяких турбот.

Як виявилося, стати професіоналом в ролі «сам собі стиліст» не так вже й складно. Головне – створюйте яскраві образи і не бійтеся експериментувати!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.