Рукавички купити – атрибут сучасності!

posted in: Аксесуари | 0

рукавичкиРукавички – атрибут з минулого в сучасності.

Свою історію рукавички починають ще з далеких часів Давнього Єгипту. У гардеробі фараонів можна було зустріти, щось на подобі рукавиць без отворів під пальці. Трохи пізніше єгиптянки і римлянки використовували рукавички для захисту рук під час роботи.

За часів Середньовіччя з’явилися так звані мітенки – рукавички без пальців. З цих часів рукавички знайшли перші правила етикету. Наприклад, сюзерен вручав їх своєму васалу на знак свого покровительства. Кривдникові лицарі кидали рукавичку для виклику на поєдинок, а рукавички дами серця носили, прикріпивши їх до капелюха або поясу.

Рукавичка, купити завжди символізувала її власника і була якоюсь частиною людини. Пік своєї популярності рукавички знайшли в ХІХ столітті. Рукавички могли носитися не знімаючи. Цілий день, або ж мінятися кілька разів на дню. Люди, які відносяться до вищого суспільства часом вимагали 365 пар рукавичок на рік, на кожен день. Рукавички швидко бруднилися або рвалися, тому виготовляли їх з тонкої шкіри ягнят або козенят, тому кожен намагався мати з собою запасну пару.

У наш час рукавички втратили свій статус, яким він був раніше, але в останні сезони особливо рукавички зимові почали відігравати важливу роль, підкреслюючи стиль лижного костюма.

Все частіше зараз, матеріалом для рукавичок стає і тканина. Також трикотаж і навіть мережива. Не скупляться дизайнери і при виборі колірної гами, намагаючись створити гармонійність їх з костюмом, так і контрастність.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.