Розпродаж, знижки, акції – одяг від виробника.

одяг оптом, жіночі речіФірмовий одяг. Розпродаж, знижки, акції – одяг від виробника Стімма Україна Хмельницький.

Правильний підбір одягу гарантує Вам привабливий зовнішній вигляд. Багато людей думають, що красиво одягається можна тільки в дорогому бутіку, це оманливе думку. Не правильна форма одягу може зіпсувати навіть наявність дорогих фірмових речей.

Як правильно підібрати одяг, по вашій кишені?

Для підбору гардероба є три основні методи придбання. Перший варіант найдешевший, це секонд хенд, на таких розкладках можна знайти фірмовий одяг в хорошому стані. Але звичайно знайти, щось стояще не так вже й просто, причин декілька, конкуренція і відсів одягу продавцем. Всі найкращі вироби вилучається із загального баула і продаються на вішалках в рази дорожче стокового магазину. Тут існують різні думки, хтось звеличує вторинний одяг, інші критикують, вирішує звичайно, кожен сам для себе.

Другий варіант, це одяг на ринках і в недорогих магазинах. Новий жіночий одяг привертає новизною і великим вибором розмірів та кольоровою гамою. Ціна на одяг в порівнянні з першим варіантом дорожче, але перевага в тому, що тут легше знайти одяг свого розміру. Ринок наповнений в основному турецькими і китайськими товарами, так зване власне виробництво дуже суперечливе, вся сировина закуповується в тих же країнах, пошиття проходить на батьківщині і тому пишуть країну виробника де пошито.

Фірмові магазини одягу і бутіки, полки таких магазинів заповнені одягом різних брендів та марок. Кожен з них зацікавлений тримати марку, тому якість таких товарів високе. Цінова політика тут різна, але звичайно всім відомі сезонні та аукціонні розпродажі одягу. Саме на таких акціях можна купити хорошу фірмову річ з великою знижкою. З огляду на рекламні стендів до 70%, звичайно це дуже абстрактні цифри. Але розпродажі дійсно пропонують суттєві знижки на одяг, під кінець кожного сезону розпродається стара колекція або залишки. Основні торгові марки одягу мають, так звані стокові магазини одягу. Взуття та одяг старих колекцій, продається за заниженими цінами. Любителі покупок мають дисконтні накопичувальні картки, іноді є гарантована знижка від 5 до 25%, на покупку нової колекції.

Де купувати одяг – вирішуйте самостійно, ми ж в свою чергу пропонуємо Вам ознайомитися і нашою пропозицією купити жіночий одяг недорого від виробника СТІММА, в одній із рубрик представлений ​​розпродаж фірмового одягу, знижка на одяг може бути до -60% як в роздріб, так і на жіночий одяг оптом.

Продавці-консультанти інтернет магазину жіночого одягу СТІММА зможуть допомогти вам підібрати правильно одяг, телефонуйте в робочий час, вони чекають Вашого дзвінка.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.