Романтична блузка або літо в місті.

posted in: Жіночий одяг | 0

біла блузаЖіноча блузка – як джинси – абсолютно універсальна і модна … хоча і не зовсім. Блузки та сорочки змінюються кожен сезон – і кожен сезон ми носимо їх трохи по-різному. Але ми носимо, бо блузки є невід’ємною частиною жіночого гардероба. А тепер розглянемо трохи образів!

Американська ідилія або Міс з гарного будинку. Модно, але не дає натяку, що біжимо попереду всіх. Блузка обов’язково повинна бути в дрібні смужки. Білі манжети дуже вітаються.

Bolly-Холлі. Сільський варіант Вудстока, злегка залитий індійським фольклором і глем з фабрики мрій. Біла блузка – з тонкої тканини або Батіс + підшивка, мереживо, аплікації. До цього вбрання чудово підійдуть сексуальні босоніжки і ювелірні брелоки – важливе доповнення, так само ідеальні будуть спідниця в витриманому стилі або джинси.

Літо в місті. Стиль, який є відповіддю на важкий стан емоцій: у мене немає відпустки, і через мить я буду в цих офіційних костюмах, допоможіть! Мереживна блузка, що викликає приємні, сентиментальні асоціації. Носиться блузка зверху, волосся розпущені і вітер розвіває вільні волосся, так само даний образ варто розбавити притягуючим взуттям. Основні елементи в образі: куртка стібка, мереживна блуза, штани костюмні, туфлі на платформі.

Дикість серця. Все коричневе і бежеве, ідеально підходить для святкової засмаги. Створює настрій поїздки (навіть якщо це віртуальна подорож), і якщо це ваше то варто додати кілька етноелементів в свій образ. Також було б добре мати, що-небудь для спорту і туризму. За основні елементи можна взяти декоративні яскраві аксесуари, наприклад з золота, шарф з блискіток, шифону туніку, плісировану атласну спідницю. шкіряний ремінь, гаманець з заклепками, сандалі в єгипетському стилі.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.