Різні моделі – жіночого пальто.

Пальто мало і досі має надзвичайну популярність. Це досить зручний верхній одяг. І найголовніше – бюджетний. Кожна жінка зберігає хоча б одне пальто в своїй шафі. Особливо актуально воно в холодну пору року. Цей вид одягу має властивість виглядати і тепло, і стильно одночасно.

У наступаючому сезоні будь-яка жінка зможе підібрати для себе модель пальто на свій смак, оскільки вибір серед моделей досить широкий. Практично всі відомі світові дизайнери презентували в своїх колекціях цікаві варіанти.

З яких матеріалів актуально носити пальто.

У новому сезоні модними будуть найрізноманітніші матеріали. Перш за все, це, звичайно, шерсть і шкіра, але також дуже популярні в’язані пальто. Буде виглядати красиво і стильно, якщо такий виріб пов’язано великою в’язкою. Це пальто буде виглядати незвично, і в той же час вам буде тепло та комфортно в ньому. Багато світових дизайнерів представили в своїх колекціях в’язані моделі. Також залишається модною лакована шкіра, або вона може бути звичайною. Можливі самі надзвичайні комбінації, наприклад, шкіри і в’язки. У майбутньому сезоні такі поєднання будуть в тренді.

Досить популярні також комбінації зі шкіри та хутра. Особливо актуальними стануть яскраві хутра і в найнесподіваніших місцях.

Актуальна довжина.

Найактуальнішою в наступаючому сезоні буде довжина нижче коліна або до лінії колін. Також збереже свою популярність і така модна річ, як пальто довжиною в підлогу. Ця шикарна річ не залишить байдужою жодну справжню модницю. Але все-таки найбільш практичним варіантом залишається довжина до рівня коліна. Таке жіноче пальто підійде до будь-якого випадку і практично до всіх типів фігур. Якщо з таким нарядом надіти високий каблук, то ви зможете виглядати завжди дуже стильно і досить модно, а головне, красиво і елегантно. В такому жіночому пальто не соромно вийти у світ.

Особливо актуальним залишається фасон пальто, розкльошені до низу, який називається редингот. Такий пошив поєднується з розкльошеними брюками і широкими спідницями. Всі варіанти пальто довжиною до коліна представили нам більшість світових дизайнерів.

Особливості силуету.

Sonia Rykiel і інші світові дизайнери представляють вашій увазі об’ємні широкі пальто, як ніби позичені у чоловіків. Також не втрачають своєї актуальності моделі у вигляді накидок. Досить модними залишаються пальто в клітку, причому клітина повинна бути дрібною. Ці варіанти тримаються на світових подіумах вже котрий рік. Такі незвичайні моделі представлені в колекції Gucci.

Досить модним варіантом залишається пальто з силуетом мантії, а також приталені жіночні варіанти. Вони виглядають дуже елегантно і вишукано, і в той же час вигідно підкреслюють фігуру.

Шикарний варіант пальто представив Valentino в стилі мантії і в улюбленому кольорі. Його модель не дуже актуальна, не дуже тепла, але досить-таки стильна і неординарна. Пальто в такому стилі виглядає завжди шикарно і завжди модно в будь-якій ситуації.

Модні кольори.

У майбутньому сезоні найбільш актуальними будуть самі спокійні кольори: білий, чорний, коричневий, синій, бежевий. Також не втрачають своєї популярності незмінні червоний, зелений, синій і фіолетовий. Кислотні яскраві кольори не так актуальні. Дуже популярні на тканинах пальто найрізноманітніші принти. Серед них переважає стиль печворк.

Особливості декору.

За якістю і кількістю декору в цьому сезоні ніяких проблем абсолютно немає. У моді все ті ж хутряні коміри. Причому вони можуть бути найрізноманітніших форм.

Популярна застібка-блискавка. Вона використовується дуже часто і як елемент декору. Також актуальними залишаються моделі в стилі мілітарі. У такому стилі в нинішньому сезоні переважають моделі з золотими гудзиками. Модними будуть моделі пальто-кімоно. У них використовується широкий пояс. Але для такого пальто потрібно мати бездоганну фігуру.

Також все ще модними будуть різноманітні вставки з тканини і, звичайно ж, зі шкіри. Такі вставки роблять пальто оригінальним і незвичайним.

Актуально в майбутньому сезоні і пальто з елементами вишивки. Досить часто в якості декору використовують самі незвичайні застібки. Популярними будуть різноманітні контрастні вставки, особливо якщо вони яскравих кольорів.

Так само, як і в минулому сезоні, модними будуть накладні кишені і великі капюшони. Такі пальто в стилі 80-х уже котрий рік не втрачають своєї актуальності.

Світ пальто досить різноманітний. І обов’язково можна, що-небудь підібрати для себе і на свій смак. Пальто допоможе вам виглядати завжди модно і стильно.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.