Речі, здатні зруйнувати будь-який модний образ.

posted in: Жіночий одяг | 0

брючний костюмЩодня кожна дівчина стикається з такими проблемами, як: не знає, що вдягнути; ніж закінчити свій образ і т. д. Вони годинами стоять перед дзеркалами, думаючи як завершити свій образ і чим його ще доповнити. Кожен новий образ жінки повинен виглядати унікально, ефектно і стильно. Це і називається «закінчений образ».

У житті кожної людини існують різні дрібниці, які викликають негатив. Так буває і зі стилем будь-якої модниці. Більшість з модниць навіть не уявляють, які можуть бути дрібниці, які можуть викликати негатив у оточуючих і у себе самої.

Розтягнутий одяг.

Одяг з трикотажу і в’язки вимагають до себе ретельний догляд. Такий жіночий одяг найкраще прати руками або вибирати на машинці режим «ручне прання». Акуратно складайте одяг, так щоб вын не втратив форму. Якщо одяг висить на плічках, вибирайте їх строго за формою і розміром одягу. Плічка не повинні бути за розміром більше, ніж сам одяг.

Петлі для вішалки.

Такі петлі пришиваються для того, щоб одяг було зручніше розвішувати по плічках, особливо це стосується магазинів. Коли людина купує такий одяг і починає його одягати, при цьому навіть не замислюється про те, що петлі можуть бути видні всім оточуючим. Звичайно, виглядає це жахливо, тому відразу після покупки позбудьтеся від цих петлей.

Ремені йдуть разом з комплектом.

Зараз продають одяг, з яким в комплекті йдуть ремені, намиста та інші аксесуари. Людина платить за одну річ, а отримує в результаті дві. Але всі виробники зазвичай на всьому економлять. Швидше за все, одна річ буде якісна, а інша ні, і до того ж одяг з неї буде виглядати жахливо.

Для вирішення таких ситуацій: придбайте кілька ременів. Виберіть один ремінь для цього комплекту, а старий ремінь відкладіть, можливо, він підійде до будь-якого іншого комплекту.

Шлевки для ременя.

Шлевки є необхідною річчю, для брюк або джинсів. Продається досить багато речей, де є шлевки, але не до всього одягу вони підходять. Деякі шлевки псують одяг, вони виглядають великими і як би відстовбурчуються. Тому кращим рішенням відразу після покупки відрізати всі недоречні шлевки.

Шов на шліці піджака.

Зазвичай при покупці пальта, піджака, жакета, шов на шліці зашитий. Перед носінням обов’язково розпарити його, інакше будете виглядати жахливо.

Набійка.

Намагайтеся не взувати взуття, якщо на ньому злетіла набойка. Взуття без набійки дуже голосно стукає, а також псується зовнішній вигляд каблука.

Пом’ятий одяг.

Пом’ятий одяг зустрічається кожній людині щодня. Намагайтеся перед кожним виходом пропрасувати праскою кожну складку і повністю одяг.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.