Принт і Аплікація – стильна прикраса для будь-якого жіночого одягу.

морськийОстаннім часом одяг, виконаний з елементами «хенд-мейд» або красивим принтом, став неймовірно популярний. Багато дівчат давно вже вважають за краще самостійно надавати звичайним речам неповторність і родзинку. І аплікація – один з інструментів досягнення цих цілей. Маються на увазі накладні зображення, які можна кріпити до вже готового виробу наприклад до сукні від СТІММА. Аплікації з тканини зараз використовуються не тільки у випадку з одягом, ними дуже легко перетворювати і сумки, скатертини, покривала, рушники, пледи, штори і так далі.

Придбати яскраві і барвисті аплікації нині можна в будь-якому магазині тканин. Та й через Інтернет сьогодні щосили йде торгівля подібними виробами. Тому з покупкою таких речей у сучасних модниць проблем не виникає. Аплікація дуже стане в нагоді в разі, якщо одяг безнадійно зіпсований плямою або діркою. Вона просто приховає небажаний ділянку.

Останнім часом аплікації часто використовуються на одязі для малюків. Діти залишаються в захваті від веселих мультяшних персонажів, квітів, тварин і машин, які раптом з’являються на звичних джинсах або куртках. Виробники зараз пропонують аплікації будь-якої тематики, так що підібрати одну з них за віком карапуза буде не складно.

Робота з аплікацією зазвичай включає в себе деякі етапи. Перш за все, проводиться підбір малюнка. Потім вибирається тканину самої аплікації, визначається місце для неї, а далі можна приступати до пришивання. Спочатку варто приміряти і тільки потім рядком зигзаг з використанням швейної машинки прикрасити річ аплікацією. Втім, багато хто воліє пришивати її вручну.

Для людей, які не відчувають особливої пристрасті до різних ремесел, відмінно підійде варіант термоаппликації. Вона просто приклеюється на одяг і робиться це досить швидко. Для того, щоб подібним чином прикрасити будь-яку річ, потрібно всього лише вибрати картинку на термопапері, прикласти її в конкретне місце і, використовуючи прасувальний прес або просто праску, приклеїти її.

Зараз виробники всього світу випускають приголомшливі термоаппликації, які здатні звичайну футболку перетворити в шедевр. Нові технології дозволили їм пропонувати покупцям вироби, що імітують вишивку, що містять стрази і світяться в темряві. Сучасні термоаппликації можуть бути з легкістю нанесені навіть на такі матеріали, як мішковина, грубий льон, полотно або сітчасті тканини.

Стильно виглядати нині так просто. Достатньо всього лише проявляти фантазію, присмакувати її креативом і перетворювати прості речі за допомогою аплікацій на шедевр.

Сохранить

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.