Правильний вибір одягу, прикрас та аксесуарів.

купити брюкиОдвічна жіноча проблема: вибір прикрас, одягу, аксесуарів.

Вкрай складно знайти на світі жінку, яка не любила б прикраси. І наші дорогі чоловіки можуть скільки завгодно кепкувати над нами з цього приводу – насправді зовсім нічого негативного в цьому немає, і ніякої схильністю до збирання блискучих скелець, яким страждають відомі птиці, тут і близько не пахне.

Насправді жінки люблять прикраси, тому що свідомо чи інтуїтивно розуміють, наскільки важливо в житті мати можливість поставати себе в різних образах, а прикраси та аксесуари дають прекрасну можливість досягти цього результату, прекрасно доповнюючи сукні, костюми, сарафани та інший різноманітний жіночий одяг.

Втім, навіть усвідомлене розуміння цього, на жаль, не гарантує нікого від помилок – що ж тоді говорити про інтуїтивне сприйняття? До того ж, якщо немає розуміння того, що аксесуари та прикраси дозволяють не потопати в нескінченному потоці обновок – то навіть від любові до прикрас і аксесуарів не буде ніякого толку.

Занадто багато жінок думають, що чим більше і ширше їх колекції одягу, що включають в себе одяг на всі випадки життя – осінні пальто, літні сарафани, модні сукні та ошатні блузки – тим краще. Звичайно, їх думка помилкова.

Втім, буває і гірше – ті, хто думає, що вони збагнули істину в останній інстанції, самі вміють вибирати для себе одяг і тому ще менш схильні до того, щоб прислухатися до порад з боку. Якщо така жінка вважає, що для того, щоб стати абсолютно чарівною, їй досить, наприклад, купити плаття, вона зробить це і справді буде цілком щиро відчувати себе в цій сукні абсолютно чарівною – незалежно від того, наскільки цей факт буде відповідати об’єктивні реальності.

Так чи інакше, результат всього цього все одно один – купа нарядів, часом просто неймовірно величезна, до відмови забиті одягом шафи, а іноді навіть стоять поруч зі шафами картонні коробки, заповнені тим, що в шафи вже не поміщається. І, одночасно з усім вищевикладеним, навіть швидше незважаючи на вищевикладене, постійні проблеми з тим, що нічого надіти, коли з’являється така необхідність.

Так, що ж потрібно робити, як добитися того, щоб одягу було рівно стільки, скільки потрібно, і щоб він не просто був, а був саме таким, якого потрібно у всіх можливих ситуаціях?

Відповідь проста: використання прикрас та аксесуарів – ось прекрасний спосіб. Але, природно, не просто використання, а грамотне використання – з правильним підходом – прикраси та аксесуари для свого одягу треба вибирати за правилами, точно так же, як і сам одяг. Адже якщо у Вас, наприклад, виникло бажання купити туніку, Ви не будете купувати першу-ліпшу туніку – а, як мінімум, будете підбирати її, виходячи зі своєї конституції, зростання, та й просто з особистих переваг щодо кольору і фасону. З прикрасами і аксесуарами надходять точно так же.

Загальні правила такого вибору досить прості:

Перше і основне – не захоплюйтеся кількістю, бо в усьому треба керуватися почуттям міри. Не треба намагатися одночасно навісити на себе всі прикраси, які у Вас є – як би сильно вони Вам не подобались. Ви ж не хочете бути схожою на новорічну ялинку, правда?

Далі – прикраси та аксесуари для себе треба підбирати, виходячи зі свого росту і своєї конституції. Якогось єдиного чіткого універсального правила тут придумати не можна, все треба оцінювати в сукупності. Головне – прикраси та аксесуари на Вас повинні виглядати гармонійно. Тому, наприклад, худим і струнким дівчатам не варто захоплюватися об’ємними і масивними прикрасами, тоді як для жінок з більш щільною конституцією такі прикраси та аксесуари підійдуть як не можна краще.

Третє правило – розташування аксесуарів і прикрас повинно вибиратися, виходячи з необхідності акценту на вигідних особливості фігури і, навпаки, маскування невигідних.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.