Правильний вибір і догляд за термобілизною.

Термобілизна – це універсальне білизна, яке створено для того, що б виводити з тіла зайву вологу і зберігати тепло, що особливо актуально в холодну пору року. Термобілизна виготовляється з вовни, поліпропілену, бавовни, поліестеру і інших матеріалів. Варто відзначити, що термобілизна з синтетичних компонентів швидше вбирає вологу і довговічніше, а білизна з вовни або бавовни більш комфортна в носіні. Термобілизна ідеально підходить для людей, які ведуть

активний спосіб життя. У літню пору необхідно вибирати виріб з синтетичних матеріалів. Любителям зимових екстремальних видів спорту, наприклад сноубордингу, варто віддавати переваги білизни з додаванням вовни або бавовни.

Звичайне білизна не може вбирати вологу, саме тому знижуються теплоізоляційні її властивості. Організм при цьому додатково витрачає енергію, для того щоб зігрітися. Термобілизна з поліпропілену не вбирає вологу, зайва рідина при цьому просто стікає, а потім швидко висихає. Матеріали, з яких виготовляють термобілизну, мають пухку структуру, саме це і захищає організм від переохолодження. Чим товще тканина, тим краще вона буде гріти. Деякі види термобілизни виготовляють з двох шарів: теплосберігаючого і вологовідштовхувального.

Як вибрати і купити термобілизну?

Термобілизну необхідно вибирати в залежності від того, для чого вона призначена. Любителям зимових видів спорту слід віддавати перевагу виробам з комбінованих матеріалів, а для зимових прогулянок підійде звичайне термобілизна з зігріваючими властивостями. Вона повинно добре облягати тіло, але не утрудняти рухів. Одягаючи такий одяг, дотримуйтеся принципу багатошаровості, причому кожен шар повинен вільно пропускати повітря, інакше термобілизна не буде вас зігрівати.

Основні принципи догляду за термобілизною.

Термобілизну бажано прати руками, або в машинці в режимі ручного прання при температурі не вище сорока градусів, інакше вона втратить свої властивості. При пранні білизни в машині необхідно обов’язково додавати кондиціонер. Після прання не віджимають її. Сушити треба подалі від нагрівальних приладів. Прасування та кип’ятіння такої білизни заборонена.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.