Правильне поєднання кольорів в жіночому одязі.

posted in: Поради | 0

кольориЩодня, збираючись на роботу, в гості чи на зустріч із друзями, ми задаємо собі одне і те ж питання: що одягнути? Але відповідь на нього досить проста – все залежить від колірного фактора в одязі. Щоб одяг виглядав красиво, необхідно знати поєднання кольорів. Багато хто навіть не знають як правильно і стильно одягатися, поєднуючи в жіночому одязі кілька кольорів. Але ж це зовсім не складно. Отже, розглянемо декілька спектрів кольорів які популярні в жіночому одязі:

1. Протилежні кольори – це стильно і красиво. Якщо ви будете поєднувати в жіночому одязі такі кольори: фіолетовий з жовтим, синій з помаранчевим, червоний з зеленим – захоплені погляди і компліменти вам гарантовані. Таке поєднання кольорів висловлює яскравого, позитивну, життєрадісну людину, яка не боїться змінюватися.

2. Різнобарвні речі поєднуються один з одним. Головне – вміти поєднувати не тільки кольори, але і відтінки. Тому, щоб колір в ансамблі був яскравіше решти треба вміти поєднувати темні з темними відтінками, яскраві з яскравими, пастельні з пастельними.

3. Кольорові брюки, лосини, легінси – табу. Не важливо, що ви за людина і яка у вас професія, не носіть різнокольорові брюки. Вони дуже яскраві, і до них буде важко щось підібрати з вашого гардеробу, хоча, це все ж справа вашого смаку і ситуації. Не варто експериментувати з кольором штанів, інакше ви будете здаватися не приємно і милою жінкою, а клоуном. При виборі брюк намагайтеся, щоб вони не були яскравіше вашого светра, блузки, жакета. Зупиніться на спокійних, класичних відтінках в одязі.

4. Сірий колір в одязі відмінно поєднується з яскравими кольорами. Якщо вам здається, що кофточка занадто яскрава і привертає до себе багато уваги, надягніть що-небудь сіре, це може бути шарфик, спідниця, піджак, або елементи аксесуарів. Сірий колір відтіннить яскраві кольори, і робить їх більш приглушеними. У цьому сезоні сірий колір дуже актуальне.

5. Біла сорочка підійде до чого завгодно. Її можна одягти під жилет спокійного тону, під строгий костюм. Вона відмінно поєднується з будь-якими речами і виглядає дуже елегантно і нестандартно.
Вміти поєднувати кольори в одязі повинна кожна людина, хоча б у мінімальному обсязі.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.