Правила ідеального базового гардероба для кожної жінки.

posted in: Поради | 0

модаЖіночий одяг завжди затребуваний, але головне знати як все це поєднувати. Базовому гардеробу потрібно бути гармонійним, складатися з якісних і взаємозамінних речей, поєднуватися за кольором, речі не повиннен бути незвичайно і яскравим.

Якщо грамотно підібрати жіночі речі, то їх можна буде спокійно поєднувати один з одним, і ви зможете носити, це все кілька сезонів.

Як ви знаєте, зустрічають по одягу, так як завжди запам’ятовується в основному один, що кидається в очі елемент. Якщо для ділового стилю в одязі взяти оригінальний дизайнерський костюм або стильне плаття, то всі будуть бачити тільки його і думати, що ви постійно ходите в одному і тому ж. Щоб ваш вид сьогоднішній відрізнявся від вчорашнього необхідні аксесуари і різна зачіска.

Якщо кожен день міняти аксесуари, то мало хто помітить, що ви весь тиждень проходили в одному і тому ж костюмі або платтю. Буде здаватися, що у вас кожен день нові і різні жіночі вбрання.

Головне, щоб завжди була в порядку зачіска і взуття. Особливо не потрібно економити на взутті. З дорогим і гарним взуттям всі інші речі будуть виглядати на рівні, а дешеве взуття зіпсує весь вигляд навіть у дорогому вбранні.

Колірна палітра жіночого гардеробу повинна бути представлена ​​базовими, світлими, базовими яскравими і акцентована кольорами.

Базові кольори – це основні кольори в гардеробі. Це самі темні кольори. Такі кольори слідуємо використовувати для пальто, костюма, спідниці, брюк, взуття, ременя і сумки. Дані кольори будуть легко поєднуватися з усіма іншими і додадуть вам респектабельності.

Світлі відтінки добре вибирати для блузок і сорочок, сукні, вони дуже добре виглядатимуть з базовими кольорами. Їх також можна використовувати для вечірнього виходу.

Яскраві базові кольори гарні в жіночому одязі для особливих випадків, а так само для спортивного одягу, а також повсякденного прогулянки. У чоловічому гардеробі яскравого кольору може бути краватка, а в жіночому блузка або хустку.

Акцент – це дуже яскраві кольори. Їх найкраще застосовувати в блузках, шарфах, сукнях для особливого випадку. Це речі або невеликі, як шарфик, або на один сезон. Для ділового костюма вони не застосовні.

Щоб скласти ідеальний жіночий гардероб, наводимо ревізію спочатку в своїй шафі, може там завалялися і деякі базові дрібнички.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.