Практичний шопінг – поради модницям.

сукніТрохи ідей і порад для вдалого шопінгу від досвідчених «будівельників модного образу».

Порада перша.

Треба пам’ятати, що готуватися до осені потрібно з середини літнього сезону. Речі з демісезонного (міжсезонного) гардероба витягують з місць зберігання і ділять на три купки. У першій частині розміщуються улюблені речі, які точно знадобляться в наступному сезоні, що настає.

У другій купці складається те, що було придбано випадково, або зносилося, набридло, і точно не буде одягатися.

У третій купці скупчуються речі, з неоднозначним сенсом – рішення на даному етапі не приймаються, так як чекають свіжого осіннього наповнення.

Порада друга.

Нові покупки потрібно планувати. Існує східна мудрість: «Якщо сумніваєшся – утримайся». Дотримуючись цієї ідеї, ти позбудешся від звички купувати випадкові речі. Сподобалася побачена річ – уяви, як цей предмет одягу буде виглядати на тобі. Необхідно навчитися представляти, віртуально, як ця річ поєднується з твоїм чином.

Порада третя.

Купувати необхідно не самі речі, а себе улюблену в них. Важливо першу сезонну покупку зробити дуже правильною, до якої поступово «збереться» весь інший гардероб.

Порада четверта.

У процесі першого стартового походу по магазинах, утримайся від самих покупок, до тих пір, поки не огляне максимальну кількість нових колекцій. Досвідчені «мудрі модниці» радять залишити стильний гаманець будинку – в цей «перший раз», або відкрийте інтернет магазин одягу. Не маючи можливості зробити спонтанні покупки, привітай себе з проявом сили волі і нордичної стійкості.

Порада п’ята.

Настрій себе на наступну процедуру: періодично приміряти абсолютно несподівані і нетипові для тебе речі. Такий сміливий і креативний підхід внесе свіжі «нотки» в нове «звучання» твоєї індивідуальності.

Порада шоста.

Для початку, можна віртуально скомпонувати два – три повсякденних сезонних комплекти. Точно визнач, чого не вистачає для гармонійного поєднання підібраних речей і закінченості обраного способу. Використовуючи наявні ансамблі, дай їм «прижитися». Потім, нескладно буде визначити, чим можна «оживити» і доповнити вбрання: цікавими деталями, аксесуарами, або стильним і зручним взуттям.

Порада сьома.

Змоделювавши головну стилістичну ідею, можна направлятися по бутіках і магазинам в пошуках, точно вивіреної, визначеної речі. Результат буде відмінним: гідний свіжий образ, зекономлені кошти і відмінний настрій.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.