Поєднуємо колір в жіночому вбранні: кілька секретів.

принтиЖіночий одяг або як поєднувати колір у вбранні: кілька секретів.

Кожна жінка, вибираючи вбрання у власному гардеробі, намагається виглядати виключно актуально. Але важливо також розуміти й те, що далеко не крій з фактурою в ансамблі грають першу скрипку – ефектність його визначає саме колір.

Всі ми знаємо, то червоний в одязі – це тон неприкритої сексуальності, а чорний приховає недоліки фігури, але закінчуються чи на цьому всі секрети підбору кольорів в одязі? Звичайно ж ні! Ось про їх правильность ми і поговоримо сьогодні.

Глобально всі кольори діляться на ахроматичні і хроматичні, і останні включають в себе всю відому гаму без білого і чорного. В цілому ж, відтінки бувають чистими нейтральними, холодними і теплими. Теплі – це вся палітра жовтого, червоного і оранжевого, вона в силах піднімати настрій, жовтий хороший при депресивних станах, а червоний буде дуже ефектний на урочистому вечорі. Жовтий поєднуємо з фіолетовим, а помаранчевий в цьому сезоні краще надягати з чорним або синім. Але ні в якому разі не можна уподібнюватися світлофору, змішуючи в наряді жовтий, зелений і червоний.

До холодних відтінків відносять синю, зелену і фіолетову палітру. Зелений – колір в одязі цілеспрямованості і емоційності, він володіє заспокійливою дією і хороший він з білим або бежевим, а також з жовтою геометрією. Синій в одязі люблять натури владні, ділові люди, але слід уникати його поєднання з сірим і чорним. Світло-блакитний ж сьогодні пропагується з помаранчевим. Фіолетовий воліють обожнюювати люди які люблять привертати до себе увагу. Він ідеальний з теплими відтінками, або в однотонній комбінації з яскравими аксесуарами, і доречні його поєднання з помаранчевим, білим і рожевим.

Коричневий, чорний, білий і сірий в одязі – це кольори нейтральні, і перший, і останній в цьому списку вважаються досить похмурими тонами, тому вживати їх рекомендується виключно з теплими тонами.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.