Поєднання відтінків з предметами одягу.

купити штани від виробникаДана стаття інформує про найкраще поєднанні відтінків відповідно до предметів одягу та взуття, і так само описує які відтінки найкраще застосовувати в будь-яких ситуаціях (будні дні, торжества і т.д.)

Так як сірий колір вважається базовим, він дивовижно поєднується з одягом самих різних відтінків. Поєднайте темно-сіру сукню за участю чорного, молочного, лілового, світло-коричневого, світло-червоного кардигана або плаща. Світло-димчасте плаття вражаюче відтінить пончо або жакетик персикового, ванільного, світло-лілового і яскраво-червоного тону. Настільки теплі кольори можуть допомогти створити унікальний стиль, відповідний для романтичної зустрічі або важливого свята.

Крім цього, майже всі відтінки димчастого, минаючи тьмяно-карий, привабливо вписуються між собою і змішуються в найбільш різноманітних композиціях. Збагатите димчасте вбрання можна соковитими прикрасами і помітними елементами. Темнувато-димчастий наряд оживить ясно-червоний м’який шарф, клатч яскравого червоного кольору і туфельки на будь-якому високому каблучку-шпильці, обрані під окрас сумки. Надавайте перевагу прикрасам металевих відтінків, філігранним виробам зі срібла або білого злата, красиво оформленими перлами, волошковими або блакитними камінчиками. Вони звичайно нададуть своїм виглядом незвичайної витонченості та привабливості. До сірої сукні прекрасно можуть підійти колготи та панчішки темного, сапфірного, димчастого забарвлення. Втім, у разі, якщо Ви одягаєте красивий одяг в димчастих тонах, бажано вибрати колготи кольору «мокрий асфальт».

Дане поєднання буде виглядати досить ефектно і витончено. Колготи підбирайте в окрас свого взуття, для того щоб візуально ніжки виглядали довшими. До теплого в’язаного вбрання прекрасно підходять темні або сіренькі високі чобітки або ботфорти, декоровані залізними елементами. Тонкість талії можна підкреслити з використанням великого ременя або паска, обраного під колір вашого взуття. Сіре вбрання з цупкої матерії збагатите традиційними туфельками-човниками, відкритими босоніжками на стійких каблучках. Вільне літнє плаття димчастого кольору допускається одягати разом з сабо, туфлями, босоніжками додатково на суцільній підошві або платформі.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.