Поєднання кольорів в одязі або як виглядати ідеально завжди?

posted in: Жіночий одяг | 0

сорочка в клітку«Зустрічають по одягу, а проводжають по розуму», – говорить прислів’я. І, як правило, більшість людей становить перше враження про співрозмовника по зовнішньому вигляду одягу.

Для того, щоб виглядати впевненою і привабливою співбесідницею, потрібні правила дотримання і поєднання один з одним кольорів в одязі. Погодьтеся, адже якщо на ділову зустріч надіти строкате плаття, то навряд чи колеги оцінять такий жест. Для кожного випадку, зустрічі є певний колір і поєднання його з іншим відтінком.

Чорний колір є одним з універсальних кольорів і становить базу гардеробу кожної дівчини. Щоб виглядати елегантно і загадково, чорний колір підійде найкраще.

Білий колір – колір ніжності і невинності, так само як і чорний є універсальним. Єдиний мінус цього кольору – підвищена маркость, що, безсумнівно, змушує задуматися про те, на який випадок його одягнути. Саме вдалий час року для білих речей – це літо.

Сірий колір на відміну від своїх універсальних колег зайняв позицію нейтрального відтінку. Одягаючи сірий колір, можна бути впевненою в тому, що співрозмовники побачать такі риси характеру, як стабільність, упевненість.

Блакитний колір – колір, який може похвалитися безліччю відтінків. Психологічна характеристика такого кольору така: людина тримається відсторонено і не готова відкрито показати свої емоції.

Синій колір скаже оточуючим про стриманість і закритість співрозмовника, також покаже сильний інтелект. Такий колір можна застосувати для офіційної зустрічі, але якщо йти в гості до друзів, краще використовувати більш м’які відтінки синього.

Фіолетовий колір – колір неординарної особистості. Він символізує загадку, розум і глибину почуттів дівчини. Такий колір більше підійде для неофіційних зустрічей.

Червоний колір підійде для залучення до себе увагу оточуючих. Так як червоний колір дуже динамічний, слід уникати його в робочий час і дозувати елементи червоного в одязі.

Жовтий колір, як правило, використовується як елемент образу. Жовтий колір рекомендує надягати для того, щоб підкреслити свою впевненість і позбутися від скутості. Жовтий колір добре гармонує з білим кольором.

Зелений колір можна використовувати в базовому гардеробі. Більш насичений колір буде підходити для святкових заходів.

Коричневий колір – колір, що ідеально підходить для ділових зустрічей. Такий колір відображає мудрість і спроможність. Але такий колір підходить тільки для офісної роботи, якщо носити його в повсякденному житті, то це буде сприйматися оточуючими як настрій нудьги і похмурості.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.