Повсякденний жіночий одяг або як бути модною?

купить блузкуБути модною – легко!

Буває, що часу або бажання стежити за модними тенденціями не вистачає. А можливо, Ви просто не уявляєте, як можна перенести речі, які бачите на подіумах, у власний гардероб. За допомогою деяких прийомів, Ви зможете виглядати модно і сучасно, не дуже вникаючи в останні тренди.

Уміння правильно підібрати повсякденний одяг – запорука того, що Ви будете виглядати модно.

Повсякденний одяг.

Перш за все, слід звернути увагу на те, щоб однотонного одягу в гардеробі було менше. Так, штани, навіть з класичним малюнком «ялинка» або з картатої тканини, будуть виглядати більш стильно, ніж з однотонного матеріалу.

Футболка з малюнком – завжди більш виграшний варіант, ніж однотонна.
Повсякденну сукню краще вибирати, виходячи з простоти її фасону, проте і в цьому випадку уникайте однотонних моделей. Футболка класичного лаконічного крою, прикрашена принтом, здається, що ніколи не вийде з моди.

Блиск.

Звичайно, блищати і сяяти – це зовсім не одне і те ж. Проте, блискучий топ, розшитий бісером, обов’язково внесе в ваш образ свіжу, інтригуючу і привабливу нотку. До речі, саме тому кожен сезон кілька модельєрів пропонують нам хоча б один блискучий предмет гардероба зі своєї нової колекції. Блиск не виходить з моди ніколи, просто в різний час кутюр’є змушують «блищати» різні речі та аксесуари.

Блискучий топ в гардеробі – це те, що Вам потрібно щоб блищати.

Блискучий топ в даному випадку – по-справжньому універсальна річ, оскільки він доречний в образі практично будь-якого стилю, і гармонійно поєднується майже з будь-якими речами. Джинси, класична спідниця, жакет з твіду, легкі штани, летюча спідниця – всі вони починають грати новими фарбами, опинившись в компанії блискучого топа.

І, нарешті, головний секрет блискучих речей: їх може собі дозволити лише та представниця прекрасної статі, яка сяє зсередини – упевненістю, красою, молодістю. Тільки тоді Ви будете і відчувати себе, і виглядати в блискучих речей по-справжньому модно.

Поєднання стилів.

Еклектичність в одязі рідко буває вдалою – для цього потрібно володіти бездоганним смаком і дуже широкими можливостями. Як правило, поєднання декількох деталей діаметрально протилежних стилів виглядає не дуже добре.

Уміння поєднувати речі різних стилів просто необхідно для тих, хто хоче виглядати модно.

Тут теж є свій секрет: для того, щоб стало можливим поєднання в одному образі деталей декількох стилів, повинен бути присутнім ще один предмет, який їх об’єднує.

Так, сусідство ділових туфель класичної строгої моделі і джинсів цілком можна «виправдати» жакетом, наприклад, з твіду, в стилі Шанель. Так само цілком має право на існування поєднання короткого топа, який відкриває живіт, і класичної нитки перлів на шиї, якщо серед інших предметів одягу на Вас – довга шифонова спідниця і закриті туфлі.
Оцінюйте образ цілком, щоб зрозуміти, чи правильно Ви вибрали предмети гардероба і аксесуари.

Деталі.

Недарма кажуть, що стиль роблять саме деталі. Їм варто приділяти особливо багато уваги, адже навіть невідповідний колір ґудзиків або невдало підібрані декоративні вставки на взуття цілком можуть зруйнувати Ваш образ.

Правильно підібрані аксесуари зроблять образ стильним і модним.

Продумуючи те, як Ви одягнетеся, залучіть на допомогу своє вміння підбирати деталі, причому, з уваги не варто упускати навіть найдрібніші. Постарайтеся оцінити себе з боку, і обов’язково не подумки, а наяву, тобто одягніть на себе все, що плануєте одягнути для виходу з дому. Для цього Вам допоможе дзеркало, де Ви побачите себе в повний зріст. На жаль, мало хто з нас може сказати, що в їхньому будинку таке є, в той час, як це – обов’язкова умова для адекватної і об’єктивної оцінки вашої роботи як свого особистого стиліста.

Якщо такого дзеркала немає і, ймовірно, не буде, – попросіть когось із близьких сфотографувати Вас в повний зріст і з різних ракурсів, а потім оцініть свої зусилля по створенню образу в цілому, а не окремих його частин.

Пам’ятайте: чим ретельніше Ви підберете кожну з деталей свого образу, чим більше уваги Ви приділите оцінці того, наскільки вони поєднуються між собою – тим більше шансів на те, що Ви будете виглядати модно і сучасно завжди. Адже вміння модно і стильно одягатися – така ж звичка, як багато інших, а значить, її теж потрібно сформувати.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.