Поради щодо вибору весняного пальто.

Як купити весняне пальто?

Не варто стрімголов гнатися за модою. Природно, хочеться, щоб зовнішній вигляд гармоніював з тенденціями сезону. Але набагато краще, коли вбрання як пальто підійде вам.

Отже, на що слід звернути увагу, коли ви вибираєте жіноче весняне пальто?

Пальто, так само, як і інші речі гардеробу, має підкреслювати плюси фігури і приховувати мінуси. Тому, для початку треба точно визначити, який у вас тип фігури.

Невисоким дівчатам і дівчатам з пишними формами при виборі потрібної моделі підійде крій у вигляді трапеції, з довжиною до середини коліна. Це дозволить приховати широкі стегна і інші недоліки фігури.

Якщо ви володієте приблизно рівними параметрами талії, стегон і плечей, то потрібно виділяти вигини тіла. В такому випадку підійде асиметричне пальто, довжина якого буде доходити до стегна або ж до коліна, з пришитими вставками і ремінцем.

Якщо у вас фігура подібна V, тобто характерна вузькістю стегон і широтою плечей, пишним бюстом, то слід не привертати увагу саме до верхньої частини тіла. На такій фігурі чудово буде виглядати пальто розширене до низу.

Купуючи жіноче пальто, приділяйте велику увагу матеріалу, так як синтетика за рівнем якості і за зовнішнім виглядом, набагато гірше натуральних матеріалів!

Саме мохер, кашемір, вовна лами і верблюда – це матеріали, що не викликають алергію, чудово зберігають тепло і первісну форму.

Що стосується вибору кольору, то переважно навесні використовуються насичені і глибокі тони. Незрівнянний варіант – насичений синій або сапфіровий, ліловий і приглушений бордовий. Щоб бути в центрі уваги слід вибирати барвисті і яскраві відтінки.

Вибираючи пальто відповідного крою та відтінку, зробіть акцент на його якості. Уважність тут не завадить. По-перше, подивіться на шви, якість яких відрізняється рівністю і тонкістю ниток. Матерія повинна бути однаково щільною по всій довжині. Рукав широкий з довжиною до середини долоні, підігнутий на 2 см, а поділ – на 3 см.

Так само важливо правильно визначити розмір виробу при його виборі. Для цього необхідно поміряти вподобане пальто на теплий светр, щоб виріб не збирався на спині і не тиснув під пахвами.

Звернути потрібна увага на те, щоб не заважав при ходьбі поділ, і щоб не тягнули рукава. Дізнайтеся у продавця, яким повинен бути догляд за річчю, щоб якомога довше зберегти його первинний вигляд.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.