Поради щодо підбору жіночого одягу!

гардеробПоради жінкам з підбору одягу.

Практично кожна дівчина робить кроки до того, щоб виглядати, як з обкладинки. І зовні бути карколомною і одяг обов’язково повиннен бути модним. Але далеко не у всіх виходить домогтися бажаної мети. Грамотно підібраний стиль в одязі може саму непримітну дівчину зробити воістину красивою, підкресливши всі переваги фігури і приховавши її недоліки.

Для кожної людини, що стежить за модою має бути відомо, як потрібно одягатися правильно, щоб виглядати на всі сто відсотків. Про вміння одягатися грамотно і зі смаком, і буде розказано в даній статті.

Яка дівчина не прагне виглядати сексуально? Однак потрібно правильно навчитися розрізняти і бачити ту межу, яка проходить між сексуальністю і навіть вульгарністю. Завжди потрібно пам’ятати про таку важливу деталь, як правильно показувати своє тіло. Адже якусь його частину можна трохи оголити, а якась повинна бути під забороною для сторонніх поглядів. Наприклад, якщо дівчина воліла оголити плечі в сукні, то її коліна обов’язково повинні бути прикриті. І навпаки, якщо плаття коротке, то зону декольте краще сховати.

Що стосується штанів, то багато сучасних дівчат здійснюють схожу помилку. Мало хто знає якої довжини повинні бути брюки, а також від яких конкретно параметрів буде залежати їх ідеальна довжина для конкретної представниці прекрасної статі. У першу чергу необхідно звернути увагу на взуття. Якщо це туфлі на підборах, то відстань до підлоги не повинно бути більше 1,5 см. У тому випадку, якщо дівчина воліла балетки, то довжину штанини можна вибирати залежно від фасону брюк.

Для того щоб ноги візуально виглядали довшими і стрункішими, то, безсумнівно, і колір взуття повинен поєднуватися з тоном одягнених колготок, а ось якої висоти каблук вибере дівчина – це вже другорядна роль у підборі стильного образу. Важливо пам’ятати, що взуття класичної моделі візуально подовжує ноги, а різні заклепки і шнурки, роблять їх навпаки більш короткими. Якщо мова йде про чоботи, то їх необхідно вибирати однотонні, бо надто строкаті варіанти притягують до себе погляди, роблячи ноги трохи безглуздими.

При грамотному підборі силуету, ідеально підходящого дівчині, можна забути про недоліки фігури і відчувати себе впевненою. А вміло підкреслені гідності разом з модним одягом надовго піднімуть настрій навіть колись невпевненої в собі жінці.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.