Поради модницям! Що не потрібно надягати!

in77dexВсього лише одне головне правило потрібно знати дівчині, щоб завжди добре виглядати. Це правило звучить обнадійливо: «неідеальної фігури немає». Головне, вміло підкреслити всі принади, а недоліки, які нам не подобаються приховати з очей геть. Для цього виділяють 5 різних типажів жіночої фігури, що допоможе будь-якій дівчині завжди виглядати бездоганно. Оперуючи такою дивовижною інформацією, ви без підказок професіонала підберете собі ідеальний наряд для будь-яких моментів вашого життя.

Перший тип фігури пісочний годинник (жіноча фігура Х-подібна), для такої фігури підходить все, що подобається жінці. Але потрібно остерігатися: безформеного одягу, занадто вузьких речей, виражених і чітких малюнків, важких і темних тканин. У наш час ця фігура вважається еталоном жіночої краси, так званим ідеалом.

Другий тип жіночої фігури, дуже поширений в країнах Європи, фігура А-подібна або груша. Коли у жінки широкі стегна і маленькі в порівнянні з плечі. Таким модницям краще зовсім відмовитися від мішкуватого одягу, облягаючих речей, ременів або декоративної обробки, які лягають на стегна, щільних і важких тканин.

У слов’янських народів жіноча фігура такого типу дуже характерна. Трикутник або фігура Y, в більшості випадків зустрічається у спортсменок, при цьому у них широкі великі плечі і вузькі стегна. Представницям цього типу потрібно відмовитися від: великих комірів і вирізів, різних рюш і складок, кишень або декоративних елементів на грудях або плечах, довгих спідниць і рукавів.

Фігура Н, прямокутник поширена на території Америки. Такі жінки мають однакові за величиною і ширині стегна і плечі. Представниці більше інших дівчат схильні до повноти. Їм заборонено одягати мішкоподібні речі, приталені сукні, занадто вузькі брюки або спідниці, пояси або ремені, які створюють ефект утягуванія, широкі брюки або плаття на гумках в районі живота.

Фігура типу О, яблуко відрізняється від інших жіночих типажів, диспропорциональностью. У власниць такої фігури дуже виразний живіт, при цьому маленькі й худі сідниці і стегна. Однак, груди майже у всіх представниць яблучного типу в більшості випадків більше середньої. Уникати належить облягає одягу, вузьких спідниць і брюк, великих малюнків на тканини і декоративних елементів на талії.

Головне, потрібно пам’ятати, що немає однакових людей, кожен особливий по-своєму. У кожній дівчині є недоліки, які ми завжди приховуємо і є сильні сторони, як характеру, так і фігури.

Купуючи одяг «Стімма» Ви завжди зможете підкреслити свої принади і приховати недоліки, пропонуємо ознайомитися з жіночим одягом від STIMMA в нашому каталозі жіночого одягу від виробника. У каталозі вказані оптові ціни на одяг!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.