Популярні моделі жіночих спідниць.

жіночі платтяСьогодні дизайнери пропонують дуже багато варіантів спідниць, які призначені для жінок з абсолютно різними фігурами. Але кожна жінка все одно знайде той варіант, який підійде для неї найкраще. Потрібно просто правильно визначитися з вибором. Наприклад, спідниця-олівець відрізняється тим, що може зробити ноги набагато стрункішими і підкреслити дуже красивий вигин в районі стегон.

Але потрібно розуміти, що для жінок з повними стегнами цей варіант не зовсім вдалий. І те ж саме відноситься до тих випадків, коли стегна навпаки занадто вузькі. При обох цих варіантах, форми вашого тіла будуть дуже непропорційними. Якщо стегна занадто вузькі, набагато краще вибрати спідницю-тюльпан – вона збільшить їх об’єм.

Більшість спідниць по довжині доходить до коліна або нижче. Особливо така довжина характерна для так званих спідниць «годе». Їм властива пластичність і здатність підкреслювати стегна. Спідниці подібних моделей мають вшиті клинця, кількість яких обов’язково парна.

Необхідно пам’ятати про те, що для кожної спідниці потрібне відповідне доповнення. Наприклад, для тієї ж спідниці «годе» підійде блузка довжиною приблизно до стегон. Блузку потрібно заправити в спідницю, а лінію талії виділити за допомогою пояса. Одним з варіантів спідниць є кльош, яка виступає різновидом «годе».

Таку модель цілком можна назвати універсальною, оскільки її можна використовувати незалежно від загального стилю одягу. Необхідно тільки грамотно визначити такі складові, як фактура, фасон і відтінок спідниці кльош. Переважно вони виготовляються з такої тканини, для якої характерна легка драпіровка і загальна м’якість. Спідниця кльош прекрасно виглядає на повних або об’ємних стегнах.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.