Популярні блузки.

Блузка-сорочка.

Про те, що чоловіча сорочка не втрачає своєї актуальності, розуміють всі модниці. І вже у кожної серед нас в гардеробі є не одна сорочка, так як це досить багатофункціональна річ на всі часи, іншими словами, блузка-сорочка в чоловічому стилі, вже тим більше біла, стала вже класикою.

Класика, ясна річ, вічна, але навіть, в разі якщо Вам може здатися, що сорочки з сезону в сезон повторюються, все це не так. Сорочки помітно змінюють свій крій і форму, що дозволяє раз за разом піднести їх по-новому. Внаслідок цього, Ваш гардероб буде неповним, якщо в ньому лише тільки одна блузка-сорочка. У ньому мають бути об’єднані кілька різних інтерпретацій вічної класики.

Вільний крій.

Вагоме місце в колекціях багатьох дизайнерів займають блузи вільного крою. Одні з них відрізняються простотою і мінімалізмом, інші ж вишуканістю і оригінальним декором. Величезні обсяги або стиль “оверсайз” не оминув і блузки.

Стильні блузки з оголеними плечима.

Популярні блузи з вирізом «Анжеліка». Але в цьому сезоні «Анжеліка» поєднується з асиметрією, внаслідок чого, створюються оригінальні моделі на одне плече або в тому числі з одним рукавом, в першу чергу розкішним і великим.

Блузки без рукавів і укорочені моделі.

Блузки без рукавів і укорочені моделі, які цілком можна просто віднести до топів, в цьому модному сезоні здобули найбільшу популярність. І все-таки цьому вина не тільки літня пора, а найкраще сказати, тенденція розрізати і вкорочувати будь-які предмети жіночого одягу і при цьому в найнесподіваніших місцях, все ж це так стильно і спокусливо.

Стильні блузки з рукавом.

Комір на блузці – елемент, що зумовлює цікаве рішення, але його може бути і не бути. Це ж саме і з рукавами, але в разі якщо вони є, то вони можуть бути центральним елементом в блузі.
Широкі рукава відображають наряди всіляких епох, вже тим більше звертають на себе увагу рукава з нагадуванням про стилі модерн і милі, привабливі рукава-ліхтарики, величину яких цілком можна регулювати за своїм бажанням.

Прозорі блузки.

Прозорість в цьому сезоні – одна з головних тенденцій, і тому прозорі блузки НЕ вибилися зі звичних рамок. Зухвалі і легкі, м’які і чарівні, вони будуть гарним доповненням в популярному модному образі цього сезону.

І все-таки тоді доведеться подбати про нижню білизну, яке є продовженням вашого наряду, або ж, краще сказати все, його початком. Роблячи вибір блузки з прозорої тканини, в колекціях 2017- 2018 цілком можна зустріти багатошарові моделі, завдяки яким не буде надмірного оголення.

Мереживні блузи.

Мереживна блузка – це святкове блузка, і досить часто призначена для особливих випадків. Мереживо можуть бути легкими і прозорими, а можуть бути рельєфними і щільними. Мереживні блузи здатні підкреслити жіночність, ніжність і чарівність. Легкі візерунки мережив підійдуть жінкам будь-якого віку, а жінкам, яким 40+, мереживна блузочка до того ж, ще й скине 5-7 років.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.