Помилки жінок в одязі.

брючний костюм1) Прозорі колготки в комбінації з теплим (зимовим) одягом.
Це просто «хіт» будь-якого міста. У будь-яку погоду наші жінки всіляко виставляють свої ноги повністю на загальний огляд. І нічого, що «зверху» пуховик і білий шарф в десять обертів, а на руках – рукавиці. Можна сказати, одягаючись належним чином, жінки просто підтверджують всі чоловічі звинувачення у відсутності елементарної людської логіки відносно них.

І чомусь ніхто з цих замерзлих красунь не підозрює про існування теплих, зручних, ЄДИНИЙ ВІРНИХ в даній ситуації щільних колготок. Зауважте: тонкі білі колготки темного пурпурного кольору – все одно ТОНКІ.

2) Не видно спідницю (плаття) з-під верхнього одягу.
Зате у всіх цих спостерігачів створюється ілюзія роздягненої панянки. Ну забула спідницю надіти, з ким, врешті-решт, не буває.
Якщо не хочете виглядати роздягненою, завжди потрібно стежити, щоб з-під пальто чи пуховика спідниця виглядала не менш ніж на 2-4 см.

3) Коротка спідничка + оголена нога (або тонкі колготки).
Виглядає сиротливо і дешево, особливо в осінньо-зимовий період. А якщо довга спідниця ще й піднімається до середини стрункого стегна, коли ви сідаєте, – це однозначно спідниця-помилка. Також не слід носити спідницю, яка повзе вгору або вимагає постійної присутності ваших рук. Ідеальна довжина спідниці для жінки будь-якого віку – не коротша, ніж на 2-4 см вище коліна.

4) Півчобітки в комбінації з прозорими колготками.
Все така ж «зимова» серія помилок. Добра половина наших молодих жінок продовжують стару недобру традицію своїх мам. Жінки за сорок поголовно грішать зазвичай цим. Запам’ятайте: до «теплого» взуття підбираються тільки щільні колготки, крізь які не видно ногу. Більше того, за відтінком колготки обов’язково повинні продовжувати ту частину ноги, яка наглухо закрита чобітками. Іншими словами відтінок колготок повинен бути максимально наближений до кольору вашого взуття і вашої спідниці (сукні). Відразу в такому випадку нога буде здаватися довшою.

5) Одяг не за віком.
Цю помилку роблять сучасні жінки всіх можливих вікових груп. Цей «грішок» має безліч різновидів, починаючи від молодіжного одягу на дамах, так би мовити, зрілого віку до застарілих фасонів штанів на жінці будь-якого віку. Запам’ятайте: все те, що не актуальне в даний момент – старить. Все те, що не відповідає вашому статусу і ситуації, робить вас безглуздою. Так що не потрібно журитися, що ви ніде не можете знайти брюки-труби: значить, такі зараз не носять. І вам не треба шукати їх зовсім, щоб не здаватися старше, ніж ви є насправді. Жінки за сорок іноді грішать тим, що не можуть, напевно, правильно оцінити зміни в обличчі і фігурі, а тому, напевно, продовжують одягатися, як одягалися в молодості. Наприклад, носять рожеві дрібнички, спіднички з оборками, дешеву, одноманітну біжутерію, бантики і т. п.

6) Одяг не за розміром.
Наскільки часто ми бачимо жінок, буквально «перерізаних» латексними маєчками і занадто вузькими джинсами! Одягаючись належним чином, жінка може здаватися стрункішою.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.