Погані звички при покупці одягу.

одяг недорогоШопінг без помилок. Позбавляємося від поганих звичок при покупці одягу

Здавалося б, які тут можуть бути помилки? Але, невже ви жодного разу не купували блузку, яка дуже сподобалася, але ні з чим не поєднується у вашому гардеробі? Або вузькі незручні туфлі на шпильках, в яких неможливо ходити? Якщо такі промахи стають регулярними, то ви ризикуєте виробити звичку купувати непотрібні і невідповідні речі. Як уникнути непотрібних покупок, спробуємо розібратися.

– Покупки невідповідно до своїх достатків.
Дуже добре, якщо ви не належите до тих модниць, які спускають всі гроші на чергову пару стильних чобіт, коли вдома чекають голодні діти. Але, про всяк випадок, нагадаємо, що рівнятися на зірок, дружин олігархів або редакторів глянсових журналів не варто. Вони в силу свого статусу змушені часто змінювати вбрання. І часто, брендові магазини дають їм одяг на прокат заради реклами свого товару. Тому, не поспішайте з подібними покупками, а тверезо оцінюйте свої фінансові можливості.

– Переплата за ім’я і гонитва за ультрамодними речами.
Немає нічого ганебного в тому, що вам сподобалася взуття або сумка відомого бренду. Але якщо ви купуєте сумочку тільки через те, що на бирці написано ім’я відомого дизайнера, ви робите помилку. Адже не завжди відомий бренд і якість йдуть поруч. Тим більше, що можна знайти схожу сумку, якісно пошиту, але дешевше. Виняток може бути тільки в тому випадку, якщо б ви купили річ і без іменитого лейбла.
Те саме можна сказати і до популярного сезонного одягу. Якщо ви помітили, що в ті, яка Вам сподобалася майка вже ходить кожна третя дівчина, відмовтеся від такої покупки. Через деякий час масові модні речі стануть застарівати, а в наступному сезоні і зовсім соромно буде вийти в такому на публіку.

– Купівля однакових речей.
Якщо ви знайшли свій стиль або придумали спосіб, в якому вам комфортно, це ще не означає, що його потрібно повторювати у всіляких кольорах або ще гірше – купувати ідентичні речі. Чим більше ви заб’єте шафу однаковим одягом, тим рідше будете його надягати, віддаючи перевагу вже притертості першого комплекту.

– Ви відвідуєте всі розпродажі одягу.
Якщо вивіска зі знижкою тягне вас, як магніт, пора задуматися. На розпродажах можна купити непогані речі зі знижкою. Але чи дійсно вам потрібна чергова кофточка? Або ви берете її тільки тому, що саме зараз вона дешевше і не можна упустити такий шанс? Проаналізуйте свій гардероб і вже потім вирішуйте, купувати річ чи ні.

– Несерйозне ставлення до великих покупок.
Ви збираєте гроші на новий холодильник, тому що старий почав виходити з ладу, а самі не змогли встояти і купили на розпродажі туфлі, тому що ціна здалася підходящої? Так ви ніколи не заробите на необхідну річ.

Розставте правильно пріоритети і зможете заощадити значну суму.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.