Подарунки на День Святого Миколая!

До дня свята Святого Миколая 19 грудня компанія «Стімма» пропонує знижку на роздріб - 11%, тобто + 19%, а не як зазвичай + 30% до оптової ціни, що дасть Вам істотно заощадити на подарунках собі і свої близьким людям. Чим ближче насуваються до нас бажані свята, тим нетерплячішим стають діти. А нетерплячими є для чого бути, тому, що щороку в одну і ту ж дату - 19 грудня Святий Миколай роздає всім слухняним дітям свої чарівні подарунки. Для тих, хто нудиться в очікуванні 19 грудня, і в цей рік добрий дідусь готує нові сюрпризи та подарунки. 19 грудня - довгоочікуване та улюблене свято Дня Святого Миколая. Найкращий час для всієї дітвори, коли на вулиці вступає у свої права казкова зима, тріщить мороз, а серце і душу зігрівають приємні сюрпризи, і несподівані подарунки. І саме в цей день, як ні в якій іншій, хочеться вірити в справжні дива, казку і в те, що всі мрії і бажання обов'язково збуваються. Добра казка в День Святого Миколая стає справжньою дійсністю, коли діти з самого ранку знаходять у своїх черевичках різні подарунки, сюрпризи, цукерки та іграшки. І хіба, це не казка і чудовий сон отримати саме те, про що так довго мріяли? Але, не було таких чудових казок і багато подарунків, якби одна подія не сталося XVII століть тому. Одна легенда свідчить, що колись жив такий молодий чоловік на ім'я Ніколаус, і був єдиним сином у багатих батьків. Одного разу він прийняв рішення відректися від мирського життя і повністю присвятити себе служінню Бога. Цим рішенням він поклав лише початок тієї історії, звідки з'явився такий свято. У щоденному служінні він бачив істину і випробовував глибоке задоволення від того, що допомагав бідним людям вирішувати їхні проблеми, протегував мандрівникам і морякам, направляв на істинний шлях заблукалих, рятував від неминучої смерті не винних і засуджених на смерть людей, і творив справжні дива. Святому Миколаю пощастило набагато більше, ніж усім іншим святим, тому, як у нього є унікальна можливість радувати дітей, приносити їм подарунки, і наповнювати життя людей чарами і таємничістю цієї дивовижної ночі. День Святого Миколая увійшов і в наші серця, від якого ми очікуємо дива і виконання всіх наших заповітних бажань.До дня свята Святого Миколая 19 грудня компанія «Стімма» пропонує знижку на роздріб – 11%, тобто + 19%, а не як зазвичай + 30% до оптової ціни, що дасть Вам істотно заощадити на подарунках собі і свої близьким людям.

Чим ближче насуваються до нас бажані свята, тим нетерплячішим стають діти. А нетерплячими є для чого бути, тому, що щороку в одну і ту ж дату – 19 грудня Святий Миколай роздає всім слухняним дітям свої чарівні подарунки. Для тих, хто нудиться в очікуванні 19 грудня, і в цей рік добрий дідусь готує нові сюрпризи та подарунки.

19 грудня – довгоочікуване та улюблене свято Дня Святого Миколая. Найкращий час для всієї дітвори, коли на вулиці вступає у свої права казкова зима, тріщить мороз, а серце і душу зігрівають приємні сюрпризи, і несподівані подарунки. І саме в цей день, як ні в якій іншій, хочеться вірити в справжні дива, казку і в те, що всі мрії і бажання обов’язково збуваються.

Добра казка в День Святого Миколая стає справжньою дійсністю, коли діти з самого ранку знаходять у своїх черевичках різні подарунки, сюрпризи, цукерки та іграшки. І хіба, це не казка і чудовий сон отримати саме те, про що так довго мріяли?

Але, не було таких чудових казок і багато подарунків, якби одна подія не сталося XVII століть тому. Одна легенда свідчить, що колись жив такий молодий чоловік на ім’я Ніколаус, і був єдиним сином у багатих батьків. Одного разу він прийняв рішення відректися від мирського життя і повністю присвятити себе служінню Бога.

Цим рішенням він поклав лише початок тієї історії, звідки з’явилося таке свято. У щоденному служінні він бачив істину і випробовував глибоке задоволення від того, що допомагав бідним людям вирішувати їхні проблеми, протегував мандрівникам і морякам, направляв на істинний шлях заблукалих, рятував від неминучої смерті не винних і засуджених на смерть людей, і творив справжні дива.

Святому Миколаю пощастило набагато більше, ніж усім іншим святим, тому, як у нього є унікальна можливість радувати дітей, приносити їм подарунки, і наповнювати життя людей чарами і таємничістю цієї дивовижної ночі.

День Святого Миколая увійшов і в наші серця, від якого ми очікуємо дива і виконання всіх наших заповітних бажань.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.