Плаття сезону весна-літо 2019.

сукні літоНемає нічого кращого, ніж спостерігати за дівчиною в платті, особливо якщо вона стильно і гармонійно одягнена. У новому сезоні весна-літо будуть актуальними практично всі кольори та моделі, а також принти і матеріали – тобто все, що тільки можна використовувати при створенні сукні. Але що ж буде особливо популярним?

Тенденції сезону.

Розглядаючи можливості, які можна використовувати при створенні сукні, просто розбігаються очі від достатку всього. Так, будуть актуальні сукні будь-якої довжини, яскраві і темні, сміливі і досить ніжні для того, щоб підкреслити плавні вигини фігури і жіночність.

Краще вибирати сукні з модними принтами. Так, в новому сезоні, як в наступних і попередніх, будуть популярні клітина, смужка і органіка. Причому останній приділено особливу увагу – одна квітка може тягнутися через все плаття, або ж може різко обірватися, можливо, весь поділ буде усипаний пелюстками і так далі. Такі рішення обов’язково будуть добре виглядати в повсякденних і романтичних стилях, а також у вуличному та кежуалі.

Щоб плаття було більше для ділового стилю, можна вибрати принт з геометрією. Причому не важливо, якого воно буде кольору. Головне, щоб все було лаконічним і не дуже помітним. Бажано, щоб вони були приталеними або циліндричними. Все таки, для офісу oversize буде занадто екстравагантно і сміливо.

Нові зміни.

Особливо трендовими вважаються сукні з відкритою спиною або плечима. Також актуально, щоб частина сукні була прозорою або прикрашена мереживом. Допускається використання рюш, особливо на рукаві і талії.

Актуальні сукні oversize з багатошаровістю. Тобто, сама сукня не дуже приталена, але вільна, пошита з якоїсь досить міцної тканини. Нагорі ж шарами накладаються інші тканини, в тому числі прозорі, рюші і мереживо. За рахунок це плаття швидко перетворюється і створює відчуття легкості, при цьому вдало підкреслюючи вигини фігури.

У спекотну погоду краще надягати асиметричні сукні. Це такі, що повністю розділені навпіл по вертикалі блискавкою або, що частіше зустрічається, гудзиками.

Популярні весняні легкі сукні, можливо навіть коктейльні, які вдало підкреслюють красиві ноги і їх довжину. Особливо добре, якщо вони будуть поєднуватися з взуттям, навіть кросівками, і будуть мати низький або занадто високий виріз розріз і не матимуть рукавів.

Дизайнери дали дівчатам можливість самим складати собі образи і відрізнятися за рахунок великого вибору моделей суконь і їх прикраси. Однак цим вони поставили всіх у глухий кут, тому перш за все потрібно розібратися, що все одно залишається самим трендовим.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.