Плаття – Романтичний стиль: жіночність та сексуальність!

posted in: Жіночий одяг | 0

Романтичний стиль: жіночність та сексуальність.

Жіноча індустрія моди на сьогоднішній день пропонує величезну і різноманітну кількість стилів, образів, напрямків. Мода, як відомо, вельми примхлива і нестійка, вона постійно оновлюється, змінюється та доповнюється. Чи не кожен день виникають все нові і нові стилі, а старі стають традиційними або остаточно застарівають, або вдосконалюються. Одним з таких традиційних стилів в жіночому одязі вважається романтичний стиль.

Романтичний стиль дуже ніжний, легкий і повітряний по праву визнається самим жіночним та привабливим, тому що він відображає саму суть жіночої натури. Йому притаманні такі риси як м’якість, плавність, спокій, чистота і невинність. Будь-яка дівчина хоч раз пробувала підібрати одяг в цьому стилі для будь-якого випадку, наприклад побачення або вечірки. Що ж являє собою романтичний стиль, і чому кожна жінка повинна мати у себе в гардеробі хоча б пару речей в стилі «романтик»?

Історія виникнення.

Своїм корінням романтичний стиль йде в XIX століття в епоху романтизму. На початку XIX століття виникає новий культурна і ідейна течія, яка поступово утверджується і панує досить тривалий час: протягом усього наступного століття. Романтизм проявився у багатьох напрямках – літературі, музиці, мистецтві, архітектурі. У центрі цієї ідейного течії знаходиться духовно-моральний світ людини, з усіма її слабкостями, пристрастями та поривами. Також романтики оспівували в своїй творчості і красу природи.

Романтизм знайшов відображення і в сфері взаємовідносин між чоловіком та жінкою. Це проявилося і знову увійшов в моду культ прекрасної дами, галантно щодо чоловіків і сентиментальному прояві почуттів. Це був час відважних лицарів та прекрасних дам. Жінкам приписувалися певні правила поведінки, яким вони повинні були слідувати в пристойному суспільстві. М’якість, податливість, емоційність, вразливість і чутливість – все це вважалося дуже жіночним та привабливим. Такі чисто жіночі якості необхідно було проявляти і в одязі. У XIX столітті в моду входять довгі і пишні сукні, що підкреслюють струнку фігуру.

Капелюшки, рукавички, корсети, бантики і рюші стали невід’ємними атрибутами жіночого гардеробу.

Поступово емансипація жінок, фемінізм, мілітаризм, розвиток техніки і прогрес привели до того, що романтичний стиль в одязі на час вийшов з ужитку. Прояв традиційних жіночих якостей і рис в одязі стало необов’язковим. З’явилися нові стилі та напрямки в моді. Однак до кінця XX століття «романтик» знову плавно повернувся в жіночу моду. Знову м’якість, плавність, ніжність, легкість стали вважатися надзвичайно привабливими і сексуальними.

Сучасний романтичний стиль.

Класика сучасного романтичного стилю – жіночий силует у вигляді «пісочного годинника». Стиль не покликаний бути зухвалим, він повинен облягати фігуру, м’яко підкреслюючи спокусливі лінії і контури, а також приховувати недоліки. Присутність деякої романтики в гардеробі дозволить розбавити похмурі будні і внести елемент свята в повсякденність. Все це допоможе створити воістину привабливий і жіночний образ.

До основних рис стилю «романтик» слід віднести пастельні тони. Вони, як правило, м’які, без різких і темних переходів. Допускається наявність етнічних мотивів, малюнків, візерунків, кольорів. Тканини можуть бути використані самі різні – шовк, оксамит, шифон, атлас і інші види сучасних тканин. Основна вимога – вони повинні бути приємними на дотик. Такий жіночий одяг буде викликати у чоловіка бажання знову і знову торкатися до жінки.

У формуванні вишуканого образу вам на допомогу прийдуть аксесуари. Класичними для романтичного стилю вважаються капелюхи, шарфи, банти, рукавички. Особливу увагу варто також звернути і на взуття. Це можуть бути як традиційні шпильки, так і туфлі-човники. Ну і, звичайно ж, сукні. Без них – нікуди. Повітряні і легкі, м’яких пастельних відтінків, що летять або елегантно облягають фігуру, вони допоможуть вам виглядати чарівно. Носити можна також і брюки, джинси, костюми, головне правильно їх поєднувати з верхнім одягом і аксесуарами. Ну і для завершення образу вам також необхідно нанесення макіяжу. Він повинен бути природним і м’яко підкреслювати контури особи. Прекрасно доповнять ваш образ довгі хвилясті локони.

Таким чином, романтичний стиль по праву вважається самим жіночним. Його можна використовувати як для повсякденного життя, так і для конкретних випадків. Але так чи інакше романтична дівчина, напевно, приверне до себе увагу чоловіків. Головне – це не боятися творити й експериментувати.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.