Плаття кольору кави – благородство і чуттєвість.

купити платтяЛюди вже давно змогли оцінити всю красу кави. А ось багато дизайнерів модного жіночого одягу також використовують каву в творінні ексклюзивних моделей жіночого одягу. Мається на увазі застосування благородного відтінку кавових зерен, який надає навіть самому простому виробу стильний і розкішний вигляд. Спеціалізовані магазини з продажу жіночого одягу при виборі відтінків, які замовляються оптом, віддають перевагу саме кольору кави. Даний колір стає просто класикою, не менш популярною, ніж маленьке чорне плаття Шанель.

Навіть якщо у вас немає ніякого жіночого одягу завітного кольору, досить мати якусь деталь, яка змогла б підкреслити всю красу і благородство цього відтінку. Кожна жінка просто зобов’язана купити і мати в своєму гардеробі плаття кольору кави, яке зможе в потрібний момент вдало замінити урочистий наряд або щоденне скромне оздоблення офісних працівників. Цей колір досить стриманий, але при цьому дуже чуттєвий. Він може вдало підкреслити всі принади і переваги вашої фігури, наділяючи їх особливим шармом.

Сірі будні нашої дійсності змушують більшу частину людей вибирати і купувати жіночий одяг більш практичного кольору – чорного. Але в той же час ті, хто хоч якось намагається виділитися з натовпу, але не епатажно, вважають за краще одяг відтінку кави.

Даний колір досить таки універсальний, оскільки вироби з нього прекрасно підходять як до смаглявої, так і світлої шкіри. І блондинки, і брюнетки, а особливо дамочки з рудим волоссям не прогадали, якщо вирішили купити плаття шикарного кавового відтінку.

Ви запитаєте: а з чим поєднується даний колір? Так з усім, чим завгодно, крім чорного. Прекрасною парою, більш вдалого поєднання, буде білий колір і практично всі відтінки коричневого, а також не менше вишуканий колір «шампань». Якщо яскраві речі створять враження вітряної особистості, то колір кави додасть відчуття серйозності і цілеспрямованості. Однак варто з особливою увагою підбирати до нього аксесуари: туфлі, сумочку і т. п. Прийшовши в такому вбранні на співбесіду або іспит, позитивний результат вам гарантований. Сукні жіночі завітного відтінку візуально підкреслять вашу жіночність і неповторність образу.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.