Підготуємо гардероб до будь-якого сезону!

купити штаниРозташування шафи може бути найбільшим кошмаром для леді. Незалежно від того, наскільки великий ваш шафа – він ніколи не буває досить місткий. І всякий раз, коли поспішайте або просто під час перегляду вашого жіночого одягу, перш ніж вирішити, що надіти, все приходить в великий безлад, що майже неможливо знайти те, що ви шукаєте.

Якщо ви зможете систематизувати вашу куплений одяг, то це буде дуже велика перевага, особливо в ранкові години пік, щоб вибрати одяг для роботи. Нехай ваш гардероб буде зручністю, а не перешкодою, і ви не напружувалися та нервували кожен раз перед виходом на вулицю.

У гардеробі можна зберігати не тільки жіночий одяг, але і сумки, взуття та інші аксесуари. Переконайтеся, що у вас є достатньо полиць, щоб розкласти різні речі. Якщо ви не хочете змінювати гардероб, постарайтеся, щоб було у вас більше полиць. Крім того, так у вас буде більше полиць, де ви можете поставити нову сумочку або пару взуття.

При складанні одягу в шафу, краще підібрати одяг в залежності від того, для будинку він, для роботи або прогулянки, розкласти по різних відділеннях шафи. Одяг, який ви носите на роботу, покладіть в відділення шафи на кожен день. Вам буде більш комфортно, якщо цей жіночий одяг буде прямо перед вашими очима, і ви не будете ритися в шафі в його пошуках.

Переконайтеся, що у вас є в шафі достатньо місця для вашої сумки. Особливо якщо у вас є велика колекція дорогих шкіряних сумок, ви завжди повинні дбати про них. Виділіть для сумок ширші полки. Сумки можна заповнити зім’ятими газетами, для підтримки форми у сумки.

Не змішуйте одяг, який потрібно гладити з одягом прасування який не потребує. Якщо ви зберігаєте ваші черевики в шафі, тримати їх потрібно на низькій полиці. Ви можете зберігати взуття в спеціально пошитих х / б мішках, якщо немає місця для великих коробок. Покладіть взуття для повсякденного носіння на першу лінію.

Щоб звільнити місце, можна зберігати одяг, який непопулярний в цьому сезоні в спеціальних вакуумних мішках. У магазинах одягу ви можете знайти мішки для вакууму, які допоможуть вам заощадити багато місця і дозволять вам зберігати чистий одяг, який ви не будете носити в цьому сезоні.

Вішалки на дверцятах шафи, можна використовувати, щоб повісити різні речі, такі як ремені, шарфи і багато іншого. Так набагато легше знайти їх, замість того, щоб копатися в одязі.

Використовуйте ці, здавалося б, дрібні трюки, і ви побачите, що ваш гардероб може бути дуже містким!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.