Підбираємо собі модні і якісні джинси.

posted in: Жіночий одяг | 0

купити джинсиДжинси настільки вписалися в повсякденний ритм багатьох жінок, що без них просто неможливо уявити свій гардероб. І, як правило, у кожної жінки в шафі прихована не одна пара джинсів. Якщо раніше, цей одяг вважалася робочим, то зараз, безсумнівно, це вже класика! І кожна модниця просто зобов’язана знати, які вони на піку моди в тому чи іншому сезоні!

На піку моди джинси, виконані як в класичному, так і в ретро стилі. Мода диктує досить різноманітний спектр кольорів і відтінків. Це і класичний синій, темно-синій, фіолетовий, хакі. Також, безсумнівно, в тренді пастельні тони – бежеві, кремові, білі і світло-рожеві.

Однак, серед розмаїття модних відтінків, безумовним лідером є глибокий синій колір. Особливо актуально наявність незначних вертикальних потертостей. У нових колекціях знаменитих дизайнерів також присутні такі кольори джинсів, як чорний і коричневий. Крім того, на піку популярності яскраві, насичені тони – червоний, бордовий.

Що стосується фактури, то в моді наявність на джинс тканині декоративних швів і яскравих принтів. Особливо в разі поділу таким швом двох різних кольорів на одній моделі, наприклад, світлого і темного тону. Крім того, все частіше використовуються різні тканини, такі як вельвет, люрекс.

Серед різноманіття фасонів, безсумнівно, можна сміливо виділити вузькі. Вони такого крою, що щільно обтягують фігуру, що підкреслює достоїнства жіночих ніжок. Плюс – скінни надають ніжкам стрункість і спокушають витонченістю.

Крім вузьких джинсів – скінни, на піку популярності вже довгий час залишаються класичного крою. Така модель присутня в колекціях іменитих дизайнерів постійно. Ще слід зазначити модні в цьому сезоні укорочені джинси. Така модель має чудовий вигляд як з взуттям на високих підборах, так і з плоскою підошвою. Крім того, укорочені можна сміливо купувати з невеликим відворотом, виконаному в іншому кольорі. Це, безсумнівно, вкрай модна тенденція.

Також слід звернути увагу і на аксесуари до модних джинсів. Перш за все, на пояси. Модними є різні варіанти поясів – від тонких поясів пастельних тонів, до яскравих широких моделей. Ремені слід підбирати широкі, з багатою та цікавою обробкою.

Модні джинси в цьому сезоні радують своєю різноманітністю. Залежно від особистих переваг і особливостей фігури можна сміливо вибрати собі не одну модну пару джинсів!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.