Підбираємо купити плаття.

купити сукнюУ гардеробі кожної жінки має бути присутнім хоча б одна сукня. З її допомогою можна підкреслити всі достоїнства своєї фігури, а якщо необхідно, то і приховати недоліки та вади. Воно додасть велику жіночність і вишуканість. Правильно підібраний наряд може стати запорукою успіху в тій чи іншій ситуації.

Ці прості правила допоможуть вам потрібне вибрати і купити плаття. Отже, підбираємо плаття!

Повна фігура.

Власницям повної фігури не рекомендується носити сукні, сильно обтягуючі фігуру. Але в той же час не варто зловживати мішкуватим і пишним одягом. Він тільки сховає ваші гідності і витончені лінії і візуально додасть пару кілограмів. Повним жінкам відмінно підійде плаття з запахом і плаття-футляр.
Одяг жіночий повиннен підкреслювати вашу талію.

Зовнішність.

Руде волосся, чи не контрастні риси обличчя, світла шкіра з веснянками свідчать про те, що ваш тип зовнішності – теплий. Таким дівчатам чудово підійдуть теплі відтінки: жовтий, помаранчевий, червоний, зелений, бежевий. Але не варто зловживати яскравими квітами. Рудоволоса дівчина може злитися з строкатою сукнею.

Якщо у вас чорне, русяве волосся, блідий або смаглявий колір шкіри, виразніші брови і очі, значить, ви володієте холодним типом зовнішності. Таким жінкам відмінно підійдуть холодні і яскраві тони: відтінки синього, сірий, чорний і білий, бордовий, блідо-жовтий та ін. Дівчатам з блідою шкірою не рекомендується носити жіночі плаття занадто світлого і тьмяного кольору. На цьому тлі весь образ може загубитися. Такий одяг краще для дівчат-смуглянок.

Пишні форми.

Якщо ви ходите підкреслити свої форми, то вам підійде плаття з V-подібним вирізом і середньою довжиною близько коліна. Воно неодмінно має сидіти точно по фігурі. Лінію талії можна виділити за допомогою ремінця. Дамам, які бажають приховати свій бюст, можна купити і надіти плаття з одним плечем. Воно візуально зробить груди трохи менше. Не варто надягати багато аксесуарів; вони нагромадили ваш образ.

Широкі стегна і повні ноги.

Дівчатам з такою фігурою відмінно підійдуть сукні довжиною нижче колін. Намагайтеся відволікти увагу від проблемних зон за допомогою різних аксесуарів, цікавих обробок на верхній частині сукні, фігурного вирізу або вигадливого коміра. Талію можна зробити стрункішою за рахунок поздовжніх ліній і швів. Намагайтеся уникати прямих і сильно облягаючих спідниць, пишних суконь.

Підбір сукні творчий процес. Але він не так вже й складний для того, щоб ви не впоралися з ним. Так, що все в ваших руках вибрати і купити сукні ви завжди можете відвідав наш інтернет магазин одягу від виробника Стімма.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.