Підбираємо базовий гардероб по застосуванню.

купити пальтоЗ вічної дилемою «нічого надіти», навіть якщо шафа повна речей, стикаються всі жінки. Це не залежить від достатку і статусу, адже у більш забезпеченої жінки хоч речі і дорожче, але не менш марні. Зайвий одяг не дає оновити гардероб, адже здається, що речей і так багато, і вони просто не помістяться в шафу.

Але, з недавнього часу з’явилося таке визначення, як «капсульний гардероб». Всі речі поділяються на «капсули» за принципом їх застосування, наприклад, для відпочинку, для роботи, спорту і т.д. З цих комплектів і складається базовий гардероб. Вони підбираються для кожної жінки індивідуально, залежно від її способу життя, переваг, заходів, які вона відвідує.

Базовий гардероб ще не означає наявність тільки сірих нудних речей, він передбачає наявність саме того одягу, який вам підходить, з нього і будуть створюватися нові образи. Але все ж гардероб не може бути однаковим для всіх і не мінятися. Він повинен створюватися і коригуватися з урахуванням моди на конкретний сезон для того, щоб жінка завжди виглядала стильно і сучасно.

Не потрібно сліпо копіювати базовий гардероб, адже у кожної жінки він буде відрізнятися відтінком, кроєм, фасоном, який підходить саме їй. Списки базових речей, які можна легко знайти в інтернеті, розраховані на майже ідеальну фігуру. А така є далеко не у всіх, і те, що такі речі з базових списків як спідниця-олівець або плаття футляр категорично не підуть жінкам з животиком або з широкими плечима при цьому не враховується.

Є такі речі, які є обов’язковими в кожному гардеробі. Це класичні сині джинси, кардиган світлих тонів, джемпер, який буде доречним літніми вечорами, водолазка, класичні брюки, маленьке чорне плаття, жакет, балетки, туфлі човники, світлі майки без малюнків і рукавів і т.д. Все це може запропонувати лише той магазин жіночого одягу, в якому є можливість підібрати речі на всі випадки життя.

Крім одягу в гардеробі кожної жінки має бути присутня сумка, причому не одна, а кілька. Велика шкіряна сумка, сумка-шоппер ідеально підійдуть для покупок, чорний лаконічний клатч, сумочка на ланцюжку і світла сумка з легкого матеріалу – для прогулянки по місту влітку.

А ще білі блузки та сорочки – ці речі раніше вважалися нарядними і відповідали дрес-коду, але зараз вони щільно увійшли в повсякденний стиль і є універсальними елементами будь-якого образу. При цьому важливо пам’ятати, що не всім підходить білий колір, і якщо вам комфортніше в трикотажних речах, то альтернативою блузці може стати трикотажна кофта в світлих тонах.

Винятків в універсальному базовому гардеробі досить багато, і перераховувати їх все не має сенсу. Важливо пам’ятати, що кожна людина повинна підбирати гардероб, грунтуючись виключно на особливості своєї фігури і способі життя. Не бійтеся експериментувати, і тоді ви самі створите свій ідеальний гардероб, що дозволить завжди залишатися в тренді.

Провівши ревізію вмісту своєї шафи, ви зможете побачити, що з потрібних речей у вас є, а що варто купити. Сформувавши особистий базовий гардероб, ви істотно полегшите собі життя, переставши щодня витрачати силу-силенну часу на підбір комплекту. І тоді у вас з’являться вільні хвилини на приємні жіночі дрібниці.

Склавши правильний гардероб, ви зробите інвестицію в своє майбутнє, адже купуючи якісні і потрібні речі, ви в першу чергу істотно економите. Це, звичайно, не означає, що у вас повинні бути тільки речі, прописані модними канонами, іноді варто себе побалувати красивим шарфом, парою рукавичок або ошатною кофтиною.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.