Підбір жіночого костюма згідно зовнішності.

posted in: Жіночий одяг | 0

жіночий костюмПідбір свого костюма відповідно до особливостей зовнішності і кольоротипу.

Підбір кольору одягу згідно фігурі і кольоротипу людини.

• Весняний тип – персикова шкіра, світле волосся та світлі очі. В одязі переважають такі кольори: бірюзовий, вершковий, персиковий і кавовий.

• Осінній тип – руде волосся, очі карі, сірі або зелені. Шкіра від світлої до бронзової. Добре виглядатимуть такі відтінки в одязі як: червоний, жовтий, оранжевий.
• Літо – світла шкіра, волосся від світлих до каштанових. Очі світлі. До цього типу підійде така кольорова палітра: сіро – блакитний, какао, вишневий, лимонний.
• Зима – волосся темне, очі яскраві. В одязі переважають такі кольори: смарагдовий, малахітовий, графітовий і сніжно – блакитний.

Як поєднувати кольори, щоб не виглядати нерозумно:
Досить складно підібрати в костюм гармонійне колірне рішення і багато боячись виглядати безглуздо, одягаються в жіночий одяг тьмяних, непоказних забарвлень. Є кілька правил в поєднанні кольорів:
• Поєднувати не більше 2 – 4 кольорів в костюмі;
• У базовому гардеробі жінки краще використовувати білі, чорні і сірі кольори, вони добре доповнюються яскравими кольоровими деталями;
• Добре поєднуються між собою всі пастельні тони.

Крім цього в підборі жіночого костюма треба враховувати особливості фігури. Ідеальної зовнішності практично не існує у кожного є свої проблемні місця. Це може бути занадто маленький зріст, непропорційно складена фігура, великий живіт і відсутність тонкої талії …

Правильно підібравши і купивши одяг можна легко приховати будь-які недоліки фігури та підкреслити її красу.
• Якщо коротка шия, то виріз горловини повинен бути V – образним, мисом або подовженим півколом.
• Якщо широкі стегна, то спідниці і жіночі сукні повинні бути розкльошені і не яскравих відтінків.
• Якщо маленькі груди, то виручать збірки на блузах, волани, жабо. Тканини краще світлі і великий малюнок.

Також варто віддати перевагу на наявність аксесуарів в костюмі будь-якої жінки. Правильно підібрані аксесуари такі як ремені, шарфи, палантини, сумочки, брошки, намиста, браслети, головні убори, туфлі і т.д. зроблять костюм неповторним, виділять красу фігури і допоможуть приховати недоліки.
На проблемних зонах аксесуарів не повинно бути. Їх завдання, як раз сконцентрувати увагу на красі тонкої талії, довгої шиї і інші достоїнства фігури відводячи погляд від недоліків. Кожен день створюється новий образ за допомогою відповідних аксесуарів, тієї чи іншої сукні, спідниці, блузки, брюк …

Одяг може змінити зовнішність практично до невпізнання. Важливо лише зробити правильний підбір кольору одягу. Все залежить від тієї ролі яка виконується сьогодні і зараз в житті (одяг для роботи по дому, одяг для офісної роботи, одяг для прогулянок з дитиною, одяг на «вихід»).

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.