Парасольки – новаторські рішення.

парасолькаДля багатьох людей дощова погода – це саме сумний час. У таку погоду нічого не хочеться робити і вже тим більше – нікуди йти. Але що робити, якщо йти все одно потрібно?

Виробники з усього світу доклали максимум зусиль, щоб хоч трохи змінити ставлення людей до такої погоди. Результатом їх роботи стала поява великої різноманітності парасольок, які представлено багатством фарб, форм і розмірів.

Історія створення парасольок має чимало цікавих сторінок. Так, зокрема, в дев’ятнадцятому столітті новатори зробили спробу поєднати парасольку і громовідвід. Подібне нововведення виражалося в наявності довгого металевого штиря зверху парасольки, і дроту, який волочився по землі. При цьому ручка самої парасольки була дерев’яною.

У двадцятому столітті в Америці в період, коли жінки почали активно відстоювати ідеї рівності статей, був винайдена парасолька, в конструкцію якої була вмонтована сирена і балончик зі сльозогінним газом. Таку парасольку винайшли заради дівчат, щоб вони мали можливість захистити себе в разі потреби від грабіжників чи хуліганів. Принцип роботи такої парасольки, крім основної функції, був дуже простим: на ручці розміщувалася спеціальна кнопка, при натисканні на яку розпорошувався газ.

Але ці нововведення не прижилися, для більшості людей парасолька була потрібна для того, щоб або ховатися від дощу і сонця, або ж в якості стильного аксесуара. Зараз вже нікого не дивує парасолька в формі ромашки або сердечка. А для діток навіть придумали смішні маленькі парасольки з хвостиками і вушками.

Але не варто думати, що парасолька – це аксесуар суто жіночий або дитячий. Для чоловіків парасолі також були вдосконалені: вони можуть бути і компактними, і великого розміру з нарізними ручками. Крім того, нещодавно з’явилися такі моделі, які можна складати в сумку мокрою стороною всередину, а також великі парасолі на коліщатках для більш зручного їх переміщення.

Великою популярністю користуються парасолі, які здатні змінювати своє забарвлення і малюнок після попадання вологи на них. Це дуже ефектно виглядає, але марна справа. А ось моделі, які здатні передбачати погоду, отримуючи кожні 12 год метеорологічні зведення – це круто.

Крім того, існують парасольки, які оснащені світлодіодною підсвіткою, радіоприймачами, компасами і годинами.

Як будуть розвиватися події далі – невідомо. Але одне можна говорити з упевненістю – дощовий день більше не буде похмурим і сумним.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.