Пальто як частина гардероба сучасної жінки.

сіре пальтоПальто жіноче як частина гардероба сучасної жінки.

Сучасна жінка чарівна незважаючи на шалений ритм її життя. Однією з головних складових гардеробу нашої сучасниці є пальто. Класичне – чорного або іншого насиченого кольору воно надає стильності і закінченості образу.

Ділова жінка, яка служить державі або бізнес – леді носить таке жіноче пальто постійно і відчуває себе комфортно і затишно. Таке пальто можна купити і одягнути з сукнею або брюками, доповнивши його яскравим аксесуарами, отримати сучасний модний образ.

Чорний – це невмируща класика, і не дивлячись на те, що багато хто з модельєрів вважають чорне пальто нудним, традиційним і консервативним, воно живе в моді і буде ще жити довгі роки. Таке пальто в поєднанні з різними доповненнями і аксесуарами: шарфами, шалями, капелюшками, буде кожен раз виглядати по – новому свіжо та цікаво. Плюс чорного пальто в тому, що воно буде поєднуватися з усіма речами гардероба. Якщо хочеться економити, то з ним вийде. Така річ практична і універсальна. Поєднання з яскравою сумкою, взуттям, рукавицями робитиме образ стильним і модним.

Безсумнівно, доброго слова заслуговує і біле пальто в гардеробі сучасної модниці. Але носити його потрібно вміти і враховувати кілька ньансов. Не можна, щоб пальто було поношеним, щоб на тканині були плями або катишки. На білому це катастрофічно видно. Білий повинен бути бездоганним. Пальто такого кольору має бути точно за розміром. Якщо річ замала, то вона погано сидить і робить акцент на недоліках фігури, видно всі складки, і весь образ виглядає неохайно та втрачається лиск.

Ще один факт, який потрібно пам’ятати, купуючи біле пальто, це те, що воно має вписуватися в образ в цілому. Отже, інші частини гардероба повинні підходити, щоб виглядати гармонійно єдиним цілим: чоботи, сумка, головний убір. Якщо пальто вибивається із загального контексту, то досягається зворотний ефект: виглядає це все дешево і убого. Не можна носити з білим пальто не першої свіжості чоботи або черевики, сумку, куплену в позаминулому році, бути без зачіски і макіяжу. Така річ вимагає бездоганності образу.

Більш демократичний варіант пальто будь-якого кольору, який найкраще підходить вам по кольоротипу, що добре сидить і поєднується з іншими речами вашого гардеробу. Гірчичний і коричневий, вишневий, синій, бузковий – всі ці кольори в поєднанні з хорошою тканиною пальто забезпечать неповторний образ сучасної жінки. Завдяки його універсальності та комфортності в моді йому забезпечена довге життя.

Інтернет магазин жіночого одягу від виробника STIMMA, пропонує купити одяг оптом і в роздріб недорого!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.