Основні тенденції цієї осені!

posted in: Жіночий одяг | 0

модаНовинки майбутнього сезону досить різноманітні і в деяких моментах, здавалося б, зовсім не поєднувані. Отже, як виглядають тренди нового сезону?

На недавно, що відбулися показах колекційних дизайнерських новинок осінньо-зимового сезону провідним майстрам вдалося буквально процитувати все особливо значущі для декади минулого століття моделі. Але навіть настільки явне прагнення до наслідування не завадило дизайнерам в своїх колекціях виробити так званий модний почерк. Те, що дозволило якісно відокремити ці колекційні моделі від попередніх новинок.

Далі ми розглянемо найважливіші і, мабуть, найцікавіші тренди, які запропонували нам провідні майстри. А також дізнаємося, яких модних тенденцій нам варто дотримуватися і чого очікувати в наступні півтора року.

Картате пальто.

Моделі «В пух і прах». Створюючи ці моделі, дизайнери вирішили, що не варто розмінюватися на дрібниці і не обмежувати свої творчі пориви та наміри фактично ні в чому, тому моделі вийшли кілька екстравагантними і можна навіть сказати трохи дикими. Цей напрямок неодмінно оцінять шанувальниці одягу, зшитого із штучного і натурального хутра, який в даному випадку дизайнери використовували у величезному достатку.

Пальто і кардигани «Білий папір» (тканина настільки легка, що створюється відчуття, ніби-то моделі дійсно скроєні з листів найтоншої папери, а не з текстилю).

Каракульча (отримати таке почесне звання, як «міхи прийдешньої зими» не так-то просто, на цей раз це вдалося податливу й, мабуть, самому благородному хутру, яке плюс до всього ще здатне реалізувати практично будь-яку креативну форму).

Твід (навіть цей суто чоловічий варіант в новому сезоні буде ідеально гармоніювати з ексклюзивними, істинно жіночими моделями).

Маршмеллоу (фактурні тканини в сукупності зі стриманими пастельними тонами в новому сезоні виявляться в центрі загальної уваги).

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.