Основні фасони суконь.

червона сукняСукня здавна є найбільше зустрічаємим типом жіночого одягу. Кожен день розширюється різноманітностю професій, хобі, всіляких видів дозвілля в перспективі типових суконь виникли раніше не відомі стилі та види крою необхідного так жіночого вбрання під різні випадки. І все-таки одна вимога залишилася незмінною для виробника – жіноче плаття потрібно виконувати так, щоб воно робило ще більш привабливою власницю сукні в не залежності від ситуації.

У слідстві цього не дивно, що на популярних показах колекцій будинків моди сукням належить роль домінування над іншим жіночим одягом. Однією з причин подібної популярності являє собою цілком демократичний підхід до крою і стилю вбрання. Для того, щоб не заплутатися в різноманітті покупки жіночого плаття треба знати, що робить великий вплив на фасон сукні яку хочеться купити під вашу фігуру.

Абсолютно всі сукні незалежно від фасону відрізняються по контуру одягу – силуету, який варіюється ступенем пролягання до фігурі людини.

Так наприклад, силует приталений характеризується щільним проляганням, як в районі ліфа, так і в близько стегон. Його найперша відміна від інших видів силуетів підкреслити лінію талії. Це прекрасний вибір для струнких і спортивних молодих жінок.

Вибір напів приталеного силуету не вимагає від особистої власниці бездоганної фігури. Одяг зокрема сукні напівприталеного силуету може бути щільно в районі грудей прилягати, але район стегон лише тільки трохи акцентує увагу на плюси господині наряду.

Вільний силует одягу відрізняється свободою переміщень, оскільки сукні, скроєні по вільному силуету, нагадують образно прямокутник. Вільні сукні хороший варіант для відпочинку щодня, все ж подібний одяг не стане обмежувати переміщення.

Сукну класичну ж відрізняє строгість в лініях і стриманість у їх обробці і використаної фурнітурі. Якість матеріалу, відсутність екстравагантності, помірність – це невід’ємна характеристика консервативного одягу. Найзнаменитіше подібне плаття -це всім відоме і популярне маленьке чорне плаття.

Офісні сукні надзвичайно схожі за стилем з класичними. Вони не зобов’язані бути вже дуже яскравими і помітними, і все-таки повинні підтримувати стильні тенденції.

Плаття активного способу (спортивні), фольклорного і повсякденні характеризуються свободою і практичністю у свободі пересувань. Вечірні сукні – це вбрання для спеціальних випадків і свят: випускних вечорів, весільних церемоній, коктейльний вечірок і так далі.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.